Merhaba.Ben Burak.Herkese iyi günler dilerim.Ben kaz çiftliği işletiyorum ve bir website yapacağım.Bunu Wordpress ile yapacağım.Bir tema seçtim fakat footer kısmında ki ayarlarıyla oynayamıyorum.Ne kod ile ne widgetle.Bütün kod sayfalarına baktım fakat orada yazan "Bloom Spa | Geliştiren Blossom Themes.Altyapı Wordpress." yazısını bir türlü değiştirmedim.Bazı kodları sildim bu defa da footer komple gitti.Footer'ın SEO için önemli olduğunu okudum o yüzden sadece yukarıda yazdığım bilgiyi kaldırmak yada başka birşey yazmak istiyorum fakat yapamadım.Büyük ihtimal onlar, kodlar arasında fakat bulamadım.Her yeri incelediğimde de eminim.Bir çok şey denedim ek CSS ,eklenti fakat olmadı.En son herhalde footerı tamamen sileceğim.Arkadaşlar sizden ricam bileniniz varsa bi yardımcı olsun.Bu arada kullandığım tema "Blossom Spa".Bu temayı seçtim ve bununla devam edeceğim çünkü ayarları footer hariç gayet iyi.Style.css ile düzeltebiliyorum eksikleri.Bi bu yazdığımda kaldım.Bi göz atın temaya isterseneniz.Şimdiden teşekkür ederim.