wmaraci reklam
lidertakipci

Bu Şekilde Nasıl Yapabilirim?

14 Mesajlar 1.943 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

3d1y 3d1y WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2021
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Askeri personel
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 9 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Artık neredeyse tüm temalarda WPBakery veya Elementor eklentisi mevcut. Kullanacağınız temada bunlardan birinin olmasına dikkat etmeniz sayfa düzenleme kısmından yapmanız yeterli.

EDİT: KnowHow teması iyi bir tercih...

Wordpress kaldırıp html ile devam ediyorum. Uzun arayışlar sonucu bulmuştum ama kendim yazabilirsem eğer daha iyi yapabilirim diye düşündüm. Teşekkürler Yinede. Html den anlıyor musun hiç ?

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

3d1y adlı üyeden alıntı

Wordpress kaldırıp html ile devam ediyorum. Uzun arayışlar sonucu bulmuştum ama kendim yazabilirsem eğer daha iyi yapabilirim diye düşündüm. Teşekkürler Yinede. Html den anlıyor musun hiç ?

Html bu tip çalışmalarda zor olur. Her bir yazıyı yayınlamak için onlarca sayfada değişiklik yapmayı gerektirir.
WordPress kurun derim. Sistem basit. Kategoriler ve alt sınav soru sayfaları. Hangisini hangi sayfada yayınlamak istiyorsanız modülü ekleyip seçim yapıyorsunuz.
İlle de html ile ilerleyeceğim dersen sor yine de, bilgi dahilinde cevaplamaya çabalarız.

3d1y 3d1y WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2021
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Askeri personel
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 9 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Html bu tip çalışmalarda zor olur. Her bir yazıyı yayınlamak için onlarca sayfada değişiklik yapmayı gerektirir.
WordPress kurun derim. Sistem basit. Kategoriler ve alt sınav soru sayfaları. Hangisini hangi sayfada yayınlamak istiyorsanız modülü ekleyip seçim yapıyorsunuz.
İlle de html ile ilerleyeceğim dersen sor yine de, bilgi dahilinde cevaplamaya çabalarız.

HTML zorluğunu bildiğim için önce admin paneli açmaya çalışıyorum. Bir türlü yapamadım ama. İnternetten admin paneli templateleri buldum fakat veritabanı ile nasıl birleştiricem siteye nasıl giydiricem onu bir türlü bulamadım.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

3d1y adlı üyeden alıntı

3d1y adlı üyeden alıntı

HTML zorluğunu bildiğim için önce admin paneli açmaya çalışıyorum. Bir türlü yapamadım ama. İnternetten admin paneli templateleri buldum fakat veritabanı ile nasıl birleştiricem siteye nasıl giydiricem onu bir türlü bulamadım.

Prensip önce cPanel de bir veritabanı oluşturmak. Bunu ana dizine attığınız admin paneli ile eleştirmekten geçer. (hiç kurmadım bu arada)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al