wmaraci reklam

Google Adsense başvuru sırasında yapılacaklar veya yapılmaması gerekenler nedir?

76 Mesajlar 9.002 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

86314 86314 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

privacy-policy linkini gizlilik-bildirimi yapsanız iyi olur. Birde iletişim sayfasında ve footer da adres telefon olması gerekir. Künye sayfasındaki gizlilik bildirimine neden gereksinim duydunuz anlamadım...

EDİT: Hakkımızda sayfanızda yok.

Hakkımızda sayfası yerine Künye sayfası oluşturmuştum. Haber sitelerinde hakkımızda bölümü olmak zorunda mı hocam?

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

brkakts adlı üyeden alıntı

Tekrar başvuruda bulunucam. Sitede yapmam gereken nedir? Google Adsense haricinde, Türkiye’de yayıncılara reklam veren iki şirketin reklam kodları başvurudan önce kaldırmalı mıyım?

Peki konuyla ilgili irtibata geçmek mümkün müdür?

alidemiral adlı üyeden alıntı

5-6 yazıyla onay alanları okumuştum. Siz de yazmışsınız. Diyelim ki birkaç içerikle başvurulacak... Acaba bu içeriklerin yayın tarihleri bir etken midir? Yani; birbirine yakın zamanlar olması veya her içerik arasında -atıyorum- 4 hafta veya 1 buçuk ay veya 3 ay olması fark eder mi?

Hakkımızda sayfası yerine Künye sayfası oluşturmuştum. Haber sitelerinde hakkımızda bölümü olmak zorunda mı hocam?

Çok bilgim yok, ben eksik gördüm diye söyledim. Benzer siteleri inceleyip ona göre hareket edebilirsiniz.
86314

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese tekrardan merhaba söylediklerinize göre, tekrar düzenlediğim siteye gözatmanızı ve düşüncelerinizi belirtmenizi rica ediyorum. Google Adsense’ye göre uyumlu hale getirildi mi yoksa hala eksiklikler ve ihlal var mı? Kontrol etmenizin önemli olduğunu düşünüyorum.
https://buguncarsamba.com

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
acı deneyimlerim sonucunda bu adsensenin dilini çözdüm :) artık sıfır bir domaine 7 veya 8 paylaşımla 3 gün çerisinde adsense kabulü alabiliyorum :) çok takılmayın o şunu ister bunu ister diye her sitemde en az 3 reklam şirketi ile çalışıyorum.
86314

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
diğer reklam firma kodlarınızı çıkarmatınız güzel olacaktır bazı reklamlar +18 yada google politikalarına aykırı olabilir direk baştan adsense'den red almanıza sebeb olabilir ve diğer tavsiyeler için aşağıdaki adrese bakabilirsiniz

https://webfaresi.net/google/adsense-basvurusu-yapacak-site-sahiplerine-tavsiyeler.html

Webfaresi.net Beklerim

• Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

acı deneyimlerim sonucunda bu adsensenin dilini çözdüm :) artık sıfır bir domaine 7 veya 8 paylaşımla 3 gün çerisinde adsense kabulü alabiliyorum :) çok takılmayın o şunu ister bunu ister diye her sitemde en az 3 reklam şirketi ile çalışıyorum.

Hangi reklam şirketleri ile çalışıyorsunuz hocam? Ayrıca Adsense onayını nasıl aldığınızla ilgili yardımcı olursanız çok memnun oluruz.

• Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

ümitünal adlı üyeden alıntı

diğer reklam firma kodlarınızı çıkarmatınız güzel olacaktır bazı reklamlar +18 yada google politikalarına aykırı olabilir direk baştan adsense'den red almanıza sebeb olabilir ve diğer tavsiyeler için aşağıdaki adrese bakabilirsiniz

https://webfaresi.net/google/adsense-basvurusu-yapacak-site-sahiplerine-tavsiyeler.html

Türkiye’deki iki reklam şirketinin kodları bulunuyor sitemde, bu şirketlerin reklamlarında herhangi bir +18 benzeri reklama rastlamadık.

• Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Güncelleme: söylediklerinizi uygulayarak, başvuru yaptım. Fakat başvuru sırasında sitedeki diğer reklam şirketlerine ait kodlar duruyordu. Başvuru sonucu yapılan açıklamadaki başlık “Düşük değere sahip içerik”
Şimdi ne yapmalıyım? Sitedeki tüm reklam şirketlerinin kodlarını kaldırarak tekrar mı başvurayım? Sadece google’ın header’a eklenen kimlik kodu kalacak.

• Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Adsense başvurusu sırasında harici ads kodlarının kaldırılması gerekir. Adsense kendi reklam örneklerini sayfa üzerindeki alanlarda göstermek ister. Onay aldıktan sonra adsense reklam saysını azaltabilir ve kendi kodlarınızı ekleyebilirsiniz.

Hocam merhaba maalesef ne yaptıysam Google Adsense, siteye onay vermiyor.

• Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

alidemiral adlı üyeden alıntı

brkakts Ekran fotoğrafında yazısı olan kişiler, Adsense Türkiye destek ekibi.

Hoca merhaba, Google Adsense siteye yine onay vermedi. Nasıl yapıcaz bu konuyu?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al