Cümleten selamün aleyküm arkadaşlar. 2 aydır kullanmış olduğum metodu (bomba metod) sizlerle de paylaşmak istiyorum.
Öncelikle metod İstanbul'da ki ve Ankara'da ki arkadaşlar için uygundur. (Metodu Mardin'den uygulayan arkadaşta var. Fakat İstanbul'da yakın arkadaşları olduğu için)
Satışlarda güven sorunu yaşamamak adına ilk 3 arkadaşa ref olmaları için 50 lira gibi sembolik bir rakam karşılığında verebilirim diye düşündüm. Sembolik çünkü saatte en az 100 TL garanti kazandırıyor.
Arkadaşlar önce metodu ver para kazanıp ödeyelim gibi tekliflere hiç gerek yok. Kimsenin peşinde gezmek istemiyorum açıkcası hadi paramı ver diye.
Kendi metodumu satmak istememi saçma bulan arkadaşlar olabilir haklı olarak. Metodu başkasının da yapıyor olması benim kazancımı hiçbir şekilde etkilemiyor. Herkes nasibini yer.
Saatte en az 100 lira kazanıyorsam neden 50 TL ye satıyorum. Arkadaşlar o kadar emeğim var o kadar kafa patlatmışım bedavaya vermek istememek hakkımdır diye düşünüyorum.
Ciddi ilgilenen arkadaşlar ulaşırsa sevinirim elimden geldiğince güvence vermeye çalışırım.
Onun haricindekiler lütfen boş yere birbirimizin vaktini almayalım