ONLİNE OLARAK 7/24 WEBSİTEMİZ ÜZERİNDEN ADWORDS HESABI SATIN ALABİLİRSİNİZ.
STOK DURUMUMUZU WHATSAPP ÜZERİNDEN SORABİLİRSİNİZ

Netcomteknoloji adlı üyeden alıntı

Tekrar yeni hesap aldım çok ilgili ve çok hızlı şiddetle tavsiye ederim 2 hesapta şuan reklamlar aktif askıya alınmadı çıkamadığım reklamları aldığım hesapla hemen yayına giriyor teşekkürler.

Alenya adlı üyeden alıntı

Gokhan hocamdan 3 hesap aldim dun ve bugun. Hesap basi gunluk 700-800 TL sorunsuz harcatiyorum. Eger askiya alinma gibi sorunlariniz varsa gozunuz kapali tercih edebilirsiniz. Elinde olmayan sebeplerden oturu birkac saat gecikmesine karsilik +1 hesap vermeyi teklif edecek kadar comert bir insan.
Bundan sonra duzenli hesap alisverisi yapacaginiz kendisiyle.

rentacar74 adlı üyeden alıntı

bu arkadaş inanılmaz birisi bizim 1 aydır açamadığımız reklamı 1 saatte yayına aldırıp hesabı tamamen bize devretti

Alenya adlı üyeden alıntı

Bu mesajdan sonra 10+ hesap daha aldim, kesinlikle tavsiye ederim.

OrhanCekic adlı üyeden alıntı

Kendisinden zor bir sektörde 2 adet onaylı hesap aldık. 2 tane daha alacağım ve çeşitli konularda da beraber çalışacağız. Bundan sonra hesaplar patlamasın diye eski tarihli harcama yapmış hesaplara yüksek meblağlar harcamama gerek olmadığını net bir şekilde görmüş oldum. Kampanya onay almıyor ama yeni hesap olmasına rağmen şüpheli ödeme suspendi atmıyor. Methodu gerçekten çok hoş. Sözünde duran sağlam birisi. Ticareti sağlam. Öneriyorum.

Netcomteknoloji adlı üyeden alıntı

Ads hesap alındı hesabı anında çok sistemli bir şekilde teslim etti Uzun süredir güvenilir birini bulmak çok zordu saolsun reklamı girdim yayına hemen aldı ayrıca pazar olmasına rağmen takıldığım bir konuda destek olsu teşekkür ediyorum ve tavsiye ederim. +1

erkan71 adlı üyeden alıntı

çok ilgili arkadaş. hesaplarda dediği gibi baya kaliteli. daha önce olumsuz tecrübem olmuştu forumda. bu arkadaşın verdiği hesapta şüpheli ödemelerden veya ödenmemiş bakiyeden askı yemeniz çok düşük ihtimal

arsln_emr_nefer adlı üyeden alıntı

arkadaş çok güzel bir iş çıkardı, uzun süre çalışma dileğiyle, şiddetle tavsiye ederim.

denizutus adlı üyeden alıntı

kendisi çok ilgili alakalı kendisine teşekür ediyoruz sorunsuz hesap teslimi aldım ve yayında yürüyor gidiyor

[COLOR=#2C82C9][SIZE=5]# BAZI ZORLU REFERANSLARIMIZ #[/SIZE][/COLOR]

ASKIDAN DÖNDÜRDÜĞÜMÜZ GÜNLÜK 3K BÜTÇELİ, TOTAL 14K HARCAMA YAPMIŞ İP TV HESABIMIZ

[/CENTER]

[SIZE=4]SOSYAL MEDYA SEKTÖRÜ[/SIZE]

[SIZE=4]1000 TL GÜNLÜK BÜTÇELİ BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜ[/SIZE]

[SIZE=4]İP TV SEKTÖRÜ[/SIZE]

[CENTER]

[/CENTER]

[SIZE=4]CLOAKERLI TAKİPÇİ SEKTÖRÜ[/SIZE]

[CENTER]

[/CENTER]

[SIZE=4]YURTDIŞI İLAÇ SEKTÖRÜ[/SIZE]

[CENTER]

[/CENTER]

[SIZE=4]DİJİTAL AJANS SEKTÖRÜ[/SIZE]

[SIZE=5]GEÇMİŞTEN BUGÜNE, İLK GÜNKİ GİBİ...[/SIZE]

[CENTER]

[/CENTER]

Hesap alan müşteriler aşağıdaki maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır;

• Cloaker ile çıkılan reklamlar kesinlikle hiçbir garantiye veya telafiye tabii değildir.

• Reklamınız için ödeme alındıktan en geç 1 saat içerisinde girişi yapılır.

• Reklamlarınız 1 gün reklamınız yayınlanmazsa, hesap teslimi yapılamazsa iade seçeneğiniz bulunmaktadır.

• Satın aldığınız hesaplarda 24 saat ve ilk ödeme çekimi garantisi vardır, 24 saat içerisinde hesapta ödenmemiş bakiye veya şüpheli ödemelerden askı durumu söz konusu olursa telafi ediyoruz.

• Telafi durumu cloaker kullanımı ile çıkılan reklamlar ve sistem atlatma politikaları için geçerli değildir.

• Reklam onaylı hesap tesliminde fiyatlandırma sektörel problemlere dayalı olarak değişkenlik gösterebilir.