freelance iş ilanları

En İyi Link Kısaltma siteleri 2021

9 Mesajlar 1.626 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

efekaanyalcin efekaanyalcin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Z** R**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ben Efe bu yazımda sizlere en iyi link kısalt para kazan sitelerini değerledim umarım beyenirsiniz.

#1 Tr.link

Tr.link Sitesi bir TÜRK sitesidir ve uzun zamandır hizmet vermektedir aynı zaman da ödemelerini gecikmesiz ve güvenli bir şekil de yapmaktadır.Site 1000 tıklanma başı size 1.50$ ile 2.10$ arası para vermektedir yani buda ülkemize göre gayet iyi fakat sitede ülkelere göre kazanç oranları değişmektedir mesela türkiyeden 1000 tıklanma alan kişi 14 tl kazanırken amerikadan 1000 tıklanma alan kişi 20-25 tl arası ala bilir yani hedefinizi yurt dışına çevirirseiz daha iyi kazanç elde edebilirsiniz.Site ödeme alt limiti 10 Tl\’dir

Ödeme yöntemleri;Papara-Payeer-Tether USDT

#2 Pnd.tl

Pnd.tl sitesi yine bir türk sitesidir ve gayet güvenli bir sitedir site çok uzun zamandır hizmet vermektedir ve çok fazla kullanıcısı vardır.Site size 1000 tıklanma başına 25 tl vermektedir ve bütün ülkelerde aynıdır yani süper bi kazanç oranı sizce de öyle deyil mi?Site ödeme alt limiti minimum 15 tl\’dir.

Ödeme Yöntemleri;Banka-İninal-Bitcoin-Papara-Dogecoin

#3 Pubiza(Link.tl)

Pubiza yine bir türk sitesidir ve çok uzun zamandır hizmet vermektedir sitenin önce ki adı LİNK.TL\’dir ve ödemelerini yapmaktadır.site 15 günde bir ödeme yapmaktadır yani ayda 2 kez ve ödeme alt limiti 20 tl\’dir site referanslarınızdan %10 bonus kazana bilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri;Papara-Paypal

#4 Bc.vc

Bc.vc bir alman sitesidir fakat sahibi türkdür yani türk sitesi diye biliriz site türkiye için en çok kazandıran sitelerden ilk 3 de yer almaktadır.Site 1000 tıklama başına 2$-3$ vermektedir fakat türkiye içindir bu ama almanyadan 1000 tıklama alan bir kişi 4$-5$ kazana bilir.Site ödeme alt limiti 10$\’dır fazla gibi gele bilir ama günümüz de 10$

86 lira etmektedir yani gayet iyi bir para.Site Referanslarınızdan %10 bonus ala bilirsiniz

Ödeme yöntemleri;Bitcoin-Payoneer-Banka-Paypal

#5 Won.pe

Son olarak avrupa da çok fakat türkiye de az bilinen efsane bi site.Sitemiz bir alman sitesidir fakat ödemelerini € ile yapmaktadır euro diyoruz günümüzde 1€ 10 tl etmektedir.Sitemiz 1000 tıklanma başına 1.75€ ile 2.50€ vermektedir.Site ödeme alt limiti minimum 10€\’dur az gibi gözüke bilir fakat 10€ günümüz de

101 lira ediyor yani süper bir kazanç oranı.

Ödeme yöntemleri;Paypal-Skril-Banka Hesabı-Papara

Yazıyı Daha Detaylı İncelemek İçin Siteme Git:https://sanaldunyaa.wixsite.com/sanaldunya/post/en-i-yi-link-k%C4%B1saltma-siteleri-2021
Web Sitem:https://sanaldunyaa.wixsite.com/sanaldunya

Yazı tamamen bana aittir.Kendi kurmuş olduğum sitemden aldığım yazıyı web siteme giderek daha detaylı bi şekilde inceleye bilirsiniz ve başka konulara da bakabilirsiniz...
turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

ZeetRopol
wmaraci
reklam

crazygonzales crazygonzales WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
pnd.tl tık saymıyo

crazygonzales crazygonzales WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
piyasanın en iyisi trlink

turkeytrick turkeytrick Tanıtım Yazısı / Reklam Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 162 / 161
  • Ticaret 5, (%100)
Bc.vc kullanıyorum.
EmreKRMN

kişi bu mesajı beğendi.

Teknoloji Haberleri Sitesinden 🔥 Tanıtım Yazısı 🚀 Satın Al! > https://bit.ly/3xzclQd
wmaraci
wmaraci

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Peki bu sitelerin link kisaltma prosedürü var mi? Hangi linkler yasak hangileri serbest gibi?

• Üyelik 09.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Z** R**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Güzel bir seçim ama benim banka hesabım olmadığı için kullanamıyorum fakat çok güzel bir site kazanç oranları harika.
turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

ZeetRopol

• Üyelik 09.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Z** R**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Xdaapps adlı üyeden alıntı

Peki bu sitelerin link kisaltma prosedürü var mi? Hangi linkler yasak hangileri serbest gibi?

Abi +18 linkler virüslü linkler kaçak linkler felan yasak sistem bu tarz linkleri bulursa kullanıcıyı uyarıp linkleri siliyo ama +18 link paylaşacaksan orda 18 link kategorisi bulunmakta onu seçebilirsin fakat bc.vc de bunların hepsi yasak ve +18 link hiç bir şekilde paylaşmana izin vermiyor dediğim gibi virrüs kaçak link(kumar,gazino oyunları vb) +18 link yasak bu siteler de.

ZeetRopol

• Üyelik 09.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Z** R**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Pnd.tl tıklanmaları sayıyo ama bazı kullanıcılar VPN programı kullandığı için tıklamaları engelliyo yani tıklanmalar geliyo ve ben pnd.tl sitesini uzun zaman kullandım hiç bir sorun görmedim gayet harika bir site hatta şuan bile hesabımda 2.28 kuruş bulunmakta.Sitede bir sorun yok.

ZeetRopol

• Üyelik 09.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Z** R**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

crazygonzales adlı üyeden alıntı

piyasanın en iyisi trlink

Banka hesapları olmayanlar için evet bence de en iyisi tr.link ben kullanıyorum ve hesabım da 9.78 kuruş bulunmakta ve daha hç bir sorunla karşılaşmadım çok memnunum.Tek sorun para çekm tutarı ben PAPARA ile para çekiyorum ve 50 TL çok ama ödemeyi anın da yaptığı için makul bir tutar.

ZeetRopol
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al