wmaraci reklam

google trafik sorunu ?

18 Mesajlar 2.405 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yk22 yk22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 69 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Ben seocu değilim. Sizin kadar engin bilgi ve tecrübeye de sahip değilim. Kendi sitelerimin seo çalışmalarını yapıyorum. Çokta memnunum. benim sitelerimin kaçıncı sırada olduğu sizi, sizin sitelerinizin kaçıncı sırada olduğu da beni ilgilendirmez.
Ayrica sorunun cevabi zor anahtar kelimede kafaya oynamak degil, yeni açılmış bir siteye trafik çekmek. Kime ne sizin kafaya oynayan sitelerinizden.
Sizin gibi yanlış bilgi verenler demişsiniz. Size yanlış gelen herkese göre de yanlış mı? seo ile ilgili çoğu sey tahminlerden, deneme yanilmalardan ibarettir. Yanlış çıkma veya uyuşmama olasılığı da olabilir. Kesin birşey yoktur. Seo standartı diye birşeyde yoktur.

Google en az 300 kelime diyor demişsiniz resmi sayfasini paylaşırmisiniz?
Google'ın boyle bir tavsiyesi oldugunu sanmam ama diyelim ki var, Google seoya, seo yapılmasına karşı, bunu neden yapıyorsunuz. Google'ın her dedigini yapacağız diye bir kural mı var. 300 kelimeden aşağı yazanı google sonuçlarda gostermiyormu?
Bence siz yanlış ve ezbere bilgilerle insanlari yaniltiyorsunuz.

wmaraci
reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2210
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

yk22 adlı üyeden alıntı

Ben seocu değilim. Sizin kadar engin bilgi ve tecrübeye de sahip değilim. Kendi sitelerimin seo çalışmalarını yapıyorum. Çokta memnunum. benim sitelerimin kaçıncı sırada olduğu sizi, sizin sitelerinizin kaçıncı sırada olduğu da beni ilgilendirmez.
Ayrica sorunun cevabi zor anahtar kelimede kafaya oynamak degil, yeni açılmış bir siteye trafik çekmek. Kime ne sizin kafaya oynayan sitelerinizden.
Sizin gibi yanlış bilgi verenler demişsiniz. Size yanlış gelen herkese göre de yanlış mı? seo ile ilgili çoğu sey tahminlerden, deneme yanilmalardan ibarettir. Yanlış çıkma veya uyuşmama olasılığı da olabilir. Kesin birşey yoktur. Seo standartı diye birşeyde yoktur.

Google en az 300 kelime diyor demişsiniz resmi sayfasini paylaşırmisiniz?
Google'ın boyle bir tavsiyesi oldugunu sanmam ama diyelim ki var, Google seoya, seo yapılmasına karşı, bunu neden yapıyorsunuz. Google'ın her dedigini yapacağız diye bir kural mı var. 300 kelimeden aşağı yazanı google sonuçlarda gostermiyormu?
Bence siz yanlış ve ezbere bilgilerle insanlari yaniltiyorsunuz.

Sizin gibi boş insana verecek cevabım yok altta link bırakıyorum biraz okursunuz okuma yazmanız varsa tabiii :)

https://webmaster.kitchen/6-adimda-seo-uyumlu-makale-yazmak/
https://zeo.org/tr/google-siralama-faktorleri/
https://developers.google.com/search/blog/2021/06/search-console-insights?hl=tr
https://developers.google.com/search/blog/2011/05/more-guidance-on-building-high-quality?hl=tr
https://www.mattcutts.com/blog/
turkeytrick gvnavci Mikserci

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

yk22 yk22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 69 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Boş adam diye senin gibi boş polemiklere girenlere denir. O makaleleri de kendin oku mal. Adam akıllı bir cevap bulamayınca, verecek cevabı yokmuş.

noname noname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Site yeniyse içerik girilmeli. Yazdığınız makaleleri yazmak için yazmayın. Detaylı analiz edin her makalenin bir hedef kelimesi olsun. Yani her makale bir kelimede yükselmek için yazılsın. Boş makaleler ile siteyi şişirmeyin. Sosyal medya çok önemli. Sadece insta-twitter ile olmaz paylaşımları çoğaltın. https://www.blogacmak.com/googleda-ilk-sayfada-cikmak/ buradan da bakın detaylara.
birsevda turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Benim tecrübelerim tüm sitelerimde hitlenme hep 20. Günden sonra başladı. Site hiç bir zaman da hit gelmeyebilir belki ama kaliteliyse ve anahtar kelimelerin hacmi varsa 20 günden sonra başlıyor.
birsevda turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

gvnavci gvnavci Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
6 aylık yeni sitemde günlük 800 ile 5000 arası ziyaretçi geliyor. Ben hergün konu açtım aslında her gün açmasamda 1 gün 10 konu açıp zamanladım. günlük tahmini 2 konu halinde. seo ya dikkat ettim anahtar kelime araştırdım. facebooktan trafik çektim bol resim ekledim ve resimlerin altlarını iyi düzenledim h1 kadar h2 ve h3 etiketlerine de dikkat ettim. 6 ayda sonuç bu.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır...

orgyazilim orgyazilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

hocam size siteyi özelden attım bakabilir misiniz

diğer arkadaşların yorumları içinde teşekkür ederim
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

gvnavci gvnavci Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

yk22 adlı üyeden alıntı

İçerik girmenin zamanı arası yoktur. Bu sitenizin ne amacla kurulduğuna göre degisir. Site zamanla oturduktan sonra gönlünüzce icerik girebilirsiniz. Etrafta seocuyum diye geçinenler in şu kadar içerik girilmeli yok 300 karakter girilmeli demelerini takmayın. İceriginiz 10 kelimede olsa 10 bin karakterde olsa önemli olan okuyucuya aradigi cevabi verip vermemesidir.

hergün konu açıyorum yaklaşık 500 konu var ama nedense ilk sayfada 250 konu var. tüm konular 300 karakter üstü ve iç dış yönlendirmeli resimli seo kurallarına uygun.

başka bir sitem daha var... 2 senelik ilk sayfada hiç konusu yok. ayrıca günde 50 kişi giriyor :)

evet anahtar kelime önemli haklısın ama anahtar kelimen çok olması için yazılarının en az 300-500 karakter olmasını tüm seo uzmanları uygun görüyor. tüm değerleri aynı olan aynı zamanda açılmış 2 site düşün 10 kelimelik mi 1000 kelimelik mi üstte olacak? hangisi daha çok aranan kelimede çıkacak? yani sen dar düşünüyorsun.

Ekran ters döndü
ters ekran nasıl düzelir
ekranım ters döndü ne yapmalıyım
pc ekranı ters döndü
pc ekranı düzeltme
ekran düzeltme

6 kelime icin 6 ayrı cümle ihtiyacın var yani bu da 10 kelimeden cümleler olsa 60 kelime yapar. 6 da başlık ekle 66 yapar.. giriş var ayrıca resimler ve etiketleri var... 100 ü buldu... yani bir konuyu anlatmak için 10 kelime yetmez...

Galatasaray Fener maçı?
skor
goller
kartlar
özet
pozisyon vs vs vs... öyle 3 kuruşa 5 köfte olsa keşke :)
birsevda turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al