wmaraci reklam

google trafik sorunu ?

18 Mesajlar 2.354 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

orgyazilim orgyazilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
yeni açılmış bir sitenin google dan trafik çekmesi için ne kadar zaman lazım
-hergün 2 özgün içerik giriyorum seo kurallarına dikkat ederek makale yazıyorum
-sosyal payşalımlar da yapıyorum
-backlink ve pr de iyi durumlarda

site 'yi açalı yaklaşık 2 hafta oldu
site dili tr 5 harf domain

wmaraci
reklam

yk22 yk22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 69 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni bir siteye surekli içerik girmeni tavsiye etmem. Bir kac ay dokunma veya çok az değişiklik yap.
Sonrasinda bir yandan icerik girilmeli. İcerikleri 6 ayda veya yilda bir guncellemenide tavsiye ederim

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
yk22 peki ne kadar arayla içerik girilmeli? Haftada kaç gün meselâ?

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
Sitenizin adını verirseniz öncelikle detaylı inceleyelim ezbere sallamak olmaz. Ancak 1 haftalık bir sitenin trafik çekmemesi normal.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

Muratcamoglu.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

yk22 adlı üyeden alıntı

Yeni bir siteye surekli içerik girmeni tavsiye etmem. Bir kac ay dokunma veya çok az değişiklik yap.
Sonrasinda bir yandan icerik girilmeli. İcerikleri 6 ayda veya yilda bir guncellemenide tavsiye ederim

bu bilgiyi nereden öğrendiniz acaba ? Yada şöyle bir soru sorayım size statik site ile dinamik site arasında ki fark nedir ? Bunu bana cevaplarsanız sevinirim. Yanlış bilgi vererekte insanları yanıltmayın bir zahmet.

Konuya gelirsek hocam siz bu yukarıda yazan arkadaşı bence dikkate almayın. Eğer siteniz blog vs tarzı ise düzenli özgün içerikler girmeye devam edin. Şunu da unutmayın hangi alanda iseniz rakipleriniz vardır bu yüzden de o rakipleri geçmek için uğraşın. Rakiplerinizi geçemezseniz ön sıra da siteniz çıkmayacağı için google de olsa bile fayda getirmez.
Eğer siteniz wordpress ise https://webdizin.com/guncelping-siteleri/ buradan güncel pingleri sitenize ekleyerek daha hızlı index almasını sağlayabilirsiniz.

Bunun haricin de google de sitenizin oturması 15 ile 30 gün arasında değişmektedir.
orgyazilim

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam merhaba, bu ping'leri wp siteye eklemek nasıl oluyor acaba?

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

Hocam merhaba, bu ping'leri wp siteye eklemek nasıl oluyor acaba?

Hocam Wordpress Admin > Ayarlar > Yazma > Servisleri Güncelle nin altına Ekleyin bu siteleri kaydet diyin. İşlem bu kadar.

Her yazdığınız yazı oto şekilde örümceklere ping çekilir yani çağrılır site yeni içerik var diye.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

• Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 69 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

birsevda adlı üyeden alıntı

bu bilgiyi nereden öğrendiniz acaba ? Yada şöyle bir soru sorayım size statik site ile dinamik site arasında ki fark nedir ? Bunu bana cevaplarsanız sevinirim. Yanlış bilgi vererekte insanları yanıltmayın bir zahmet.

Konuya gelirsek hocam siz bu yukarıda yazan arkadaşı bence dikkate almayın. Eğer siteniz blog vs tarzı ise düzenli özgün içerikler girmeye devam edin. Şunu da unutmayın hangi alanda iseniz rakipleriniz vardır bu yüzden de o rakipleri geçmek için uğraşın. Rakiplerinizi geçemezseniz ön sıra da siteniz çıkmayacağı için google de olsa bile fayda getirmez.
Eğer siteniz wordpress ise https://webdizin.com/guncelping-siteleri/ buradan güncel pingleri sitenize ekleyerek daha hızlı index almasını sağlayabilirsiniz.

Bunun haricin de google de sitenizin oturması 15 ile 30 gün arasında değişmektedir.

Bunları sağdan soldan öğrendiklerimle yazmadim. Bizzat basima gelen tecrübelerle yazdım. Ayrıca dikkatli okumadiysaniz ben yazayım. TAVSİYE ETMİŞİM yani tavsiye niteliginde yazmışım. Kimseyi yanlış bilgi vererekte yanilttigim yok. Ustalik taslayip bilip bilmeden de cevap yazmayın.

• Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 69 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

alidemiral adlı üyeden alıntı

yk22 peki ne kadar arayla içerik girilmeli? Haftada kaç gün meselâ?

İçerik girmenin zamanı arası yoktur. Bu sitenizin ne amacla kurulduğuna göre degisir. Site zamanla oturduktan sonra gönlünüzce icerik girebilirsiniz. Etrafta seocuyum diye geçinenler in şu kadar içerik girilmeli yok 300 karakter girilmeli demelerini takmayın. İceriginiz 10 kelimede olsa 10 bin karakterde olsa önemli olan okuyucuya aradigi cevabi verip vermemesidir.

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

yk22 adlı üyeden alıntı

Bunları sağdan soldan öğrendiklerimle yazmadim. Bizzat basima gelen tecrübelerle yazdım. Ayrıca dikkatli okumadiysaniz ben yazayım. TAVSİYE ETMİŞİM yani tavsiye niteliginde yazmışım. Kimseyi yanlış bilgi vererekte yanilttigim yok. Ustalik taslayip bilip bilmeden de cevap yazmayın.

Ustalık felan yaptığım yok sizin gibi yanlış bilgi verenler yüzünden insanlar yanlış algıya kapılıp burada sitem google de yükselmiyor yok sitem böyle diye konular açıyorlar size de tavsiyem biliyorsanız konuşun bilmiyorsanız susun bilenler doğru cevabı versinler.

yk22 adlı üyeden alıntı

İçerik girmenin zamanı arası yoktur. Bu sitenizin ne amacla kurulduğuna göre degisir. Site zamanla oturduktan sonra gönlünüzce icerik girebilirsiniz. Etrafta seocuyum diye geçinenler in şu kadar içerik girilmeli yok 300 karakter girilmeli demelerini takmayın. İceriginiz 10 kelimede olsa 10 bin karakterde olsa önemli olan okuyucuya aradigi cevabi verip vermemesidir.

Bakın burda da yanlış bir bilgi daha. Düzelteyim sizin için bunu
10 kelime girilebilecek siteler video, resim vb. tarzı sitelerdir.

Google en az 300 kelime diyor ve bunu bir çok uzman kişi de onaylıyor. Seo standartıdır 300 kelime ve özgün içerik.

yk22 sizden de ricam bu engin bilgilerinizle zor bir kelimede kafaya oynamış 1 2 sitenizi gösterirmisiniz ?
Ben göstereyim imzam daki site.
gvnavci

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al