wmaraci reklam

Sizce Bu proje uçar mı? Patlar mı?

6 Mesajlar 1.023 Okunma
wmaraci reklam

gvnavci gvnavci Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun uğraşlardan sonra artık sona yaklaştığım projede ilk konuyu açtım ( eksiklere rağmen)
3-5 güne tamamen tamamlanacak olan bu projemi yorumlarınıza sunuyorum.
Lütfen inceleyin iyi kötü eleştirilerinizi yapın. Şimdiden Teşekkür ederim.

Proje >>> Ücretsiz Tarot Falı

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır...
wmaraci
reklam

ByPranga ByPranga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Web Design
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Bence bunu mobil uygulama konusunda ilerletirseniz eğer, patlama olabilir merak eden çok olur.

Software Web Design // https://androiduzmani.com/

• Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

ByPranga adlı üyeden alıntı

Bence bunu mobil uygulama konusunda ilerletirseniz eğer, patlama olabilir merak eden çok olur.

direk sayfa olarak mobil uygulama yapılabiliyormuş sanırım. açıkcası mobil uygulama ile çok alakalı değilim ama play console üyeliğim var sadece o sayfayı da uygulama yapabilirim ama sanki bir şeyler eksik gibi o yüzden konuyu açtım zaten ne olduklarını bulmak için.
ByPranga

kişi bu mesajı beğendi.

webali webali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konu hakkında bilgim olmadığı için tutar mı,tutmaz mı bilemiyorum fakat arayüz konusunda biraz eksikleriniz var gibi daha düzenli bir arayüz tasarlarsanız olabilir.

wmaraci
wmaraci

epine epine WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 206
  • Beğeniler 8 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Bi halt olmaz bosuna umit etme bilgisayarla ilgili hiçbirşeyden bi halt olmaz paran yoksa saglam yatırımcın yoksa bosa kurek çekiyorsun ! Yanlış anlama istedigim makineyi üretebiliyorum kameralı box makinesini pythonda ben yazdım bedava website dagıtıyorum ne oldu ? Güya zengin olacakdım sonuc 0 şuanki aklım olsa asla bilgisayar ile ilgili bişi okumazdım.

• Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

epine adlı üyeden alıntı

Bi halt olmaz bosuna umit etme bilgisayarla ilgili hiçbirşeyden bi halt olmaz paran yoksa saglam yatırımcın yoksa bosa kurek çekiyorsun ! Yanlış anlama istedigim makineyi üretebiliyorum kameralı box makinesini pythonda ben yazdım bedava website dagıtıyorum ne oldu ? Güya zengin olacakdım sonuc 0 şuanki aklım olsa asla bilgisayar ile ilgili bişi okumazdım.

Seninle aramızdaki fark sen zengin olma çabasındasın.. Ben ziyaret edilen sevilen bir site kurma çabasındayım. Evet bilgi çok şey haklısın... Ama istenen şeyi vermek herşeydir. Haklı olduğun bir konu daha yatırımcı ve reklam konusu.. Onedio gibi bir site 10 yılda büyüdü... trendyol hepsiburada hatta yemeksepeti de aynı şekilde.. az sabrettiler az geleni siteye yatırdılar ve istediklerini aldılar. Günde 1000 site açılıyor sadece ülkemizde ve 10000 site kapanıyor. Biz hala bir şekilde devam ediyorsak en azından yolumuzdan şaşmamışız. az sabırlı ol herşeye ulaşırsın kardeşim. az sabır sadece.
68136

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al