wmaraci reklam

Freelancer Birisine E- Ticaret Sitesi Yaptırmak Sizce?

16 Mesajlar 3.000 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HandLes HandLes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek YouTube Hizmetleri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, bir e ticaret sitesi kurmayı planlıyorum fakat çok uzun zamandır araştırmalar yapmama rağmen bir sonuca varamadım. Ticimax,ideasoft gibi şirketlere yaptırsam alta reklamlarını koyuyorlar ve ben bu şekilde olmasını istemiyorum. Birkaç freelancer ile tanıştım bunlar siteyi kuracaklarını ve tek seferlik ücret alacaklarını söylüyor. Aranızda e ticaret sitesi sahibi olan varsa lütfen bana bu konuda yardımcı olabilir mi? Freelancer birisi kursa ilerleyen zamanlarda site üzerinde habersiz oynamalar yapabilir mi?

wmaraci
reklam

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)
Shopphp ile daha tanışmadınız sanırım, 10 yıla yakındır bir çok eşe dosta aldık kullandık. Aradığınız her şey fazlası ile içinde var. Öyle sağında solunda logo da olmuyor tüm alanları şablonlardan değiştirme hakkınız var ve tüm dosyalar kendi sunucunuzda barınır.

Fiyat olarak ta onların çok altında. Düşünürseniz firma sahibi ile indirim de almanız için aracı olurum. Çok kaliteli ve dürüst bir esnaftır.
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
buyur yardımcı olayım hazır sistem üzerinde yürürüm uygun bütçeye gitmeye çalışırım tamamıyla kurulumlar ve gerekli adımlar sizin hosting ve alan adınız üzerinde olacaktır iş bitiminde hostinginizin ve gerekli tüm diğer yerlerdeki şifrelerini adreslerinizi değiştirirsiniz
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Not: şuan hazır sistem üzerinden yürüyüp kendime geliştirdiğim ve hala geliştirmekte olduğum adresim: https://tikbook.org/
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aeaziz aeaziz Selam! Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 3, (%100)
freelancer işini gevşetirse (ki genellikle durum böyle) ticaretinizi baltalayabilir. bence sitede başka bir eticaret markasının görünmesinin sakıncası yok aksine faydası var, güvenilir bir altyapıya sahip olduğunuz anlamına gelir.
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

HandLes HandLes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek YouTube Hizmetleri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

göktürk adlı üyeden alıntı

Shopphp ile daha tanışmadınız sanırım, 10 yıla yakındır bir çok eşe dosta aldık kullandık. Aradığınız her şey fazlası ile içinde var. Öyle sağında solunda logo da olmuyor tüm alanları şablonlardan değiştirme hakkınız var ve tüm dosyalar kendi sunucunuzda barınır.

Fiyat olarak ta onların çok altında. Düşünürseniz firma sahibi ile indirim de almanız için aracı olurum. Çok kaliteli ve dürüst bir esnaftır.

Siteye Ulaşılamıyor

DTMEDYAAJANSI DTMEDYAAJANSI WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Reklam ve seo hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
İşini dürüst yapan freelancer bulursan bin kat firmadan iyidir emin olun bahsedılen sitelerde ufak eklentı veya kod düzenleme ucretı bıle 500 TL’den başlıyor ben eticaret yazılımlarını Magento prestashop Opencart üzerinde duzenlıyorum teslım ediyorum acıkcası bu zamana kadar sıkıntı olmadı kendim bıle kullanıyorum müşterilerime bıle burda çok kullandım devam edıyorlar yanı uzun lafı kısası düzgün işini yapanlarla çalışırsanız fiyatta ilk baş yüksek diyip kaçmayıp yaptırırsanız sıkıntı olmaz gıdıp ucuz olsun ıyı olsun arayışı yaparsanız heryere para vere vere size yüksek fiyat veren kişiye ödeyecegınızden daha fazla ödersınız
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

atmacabeyoglu atmacabeyoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Web Geliştirme ve Reklamcılık
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Webmasterların çoğu freelancer olarak çalışmaktadırlar. O kadar websitesini freelancer webmasterlar yaptığına göre ?

Sorun yok demekki, değil mi?
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.yourwebsoft.com.tr https://www.hazirwebsitesial.com.tr https://www.websiterehberi.com.tr

bbking bbking WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 1065
  • Beğeniler 228 / 227
  • Ticaret 0, (%0)
Freelancer dediğiniz şirketsiz çalışan eleman demek ve Çoğu şirketten daha sağlam iş yapıyorlar zira isimleri lekelenirse batarlar.

E ticaret sitesinin altında başka firmanın adı olması sizi amatör gösterir sabit bir yere bağlı kalmanız ayrı dert.

Tavsiye iyi bir elamanla anlaşıp devam edin
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

www.Hizliisler.com

Deae Deae WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 69 / 69
  • Ticaret 0, (%0)
İdeasoft vs yıllık 5-6 K dan başlıyor fiyatları. 2022 de 10K dan aşağı paketleri kalmayacak ve bu ücretleri her sene tekrar ödemekte cabası. Diğer dezavantaj ise sunucularının yavaş olması ve hız optmizasyonu içinde ücretli çalışma yaptırmak zorunda kalınması, hem yıllık 10k para vereceğim hem de site hızlı açılsın diye cepten para ödeyeceğim.

E-ticaret yazılımlarında en önemli nokta güncelleme desteği, yazılıma bağlı çalışan herşey sürekli gücelleniyor sanapostu netgsmdi hostingdi vs. o nedenle yazılım sonrası ortadan kaybolmayacak uzun yıllar ücreti mukabilinde destek alabileceğiniz bir freelancer seçmeniz şart.
bbking HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al