enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Bu istediğinize "yaparım" diye cevap verenler olursa itibar etmeyin. Hele ki bir eklenti, bir kaç kod ile bunu yaparım diyenlere de itibar edip paranızı kaptırmayın.
Site hızı ile puanlar aynı şeyler değildir. Puanı %100 yapılan bir sitenin açılma hızı hiçte %100 değildir.

Özellikle birbirinden farklı projeler ve temalar sözkonusu ise daha da dikkatli olun.

Öncelikle size gerekli olan Site açılış hızı mı yoksa Sitenin %100 olması mı buna karar vermelisiniz. Site açılış hızı sizin için daha önemli ise bu konuda hizmet veren ve işini gerçekten hakkıyla yapan ve hakkını da isteyen birileri var.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Çok haklısınız ikiside birbirinden farklı. Benim burada öncelikli olarak istediğim site açılız hızı çünkü sitelerimin çoğu kurumsal site içinde genel standart bilgi resim ve yazılar var. Bu işlemi aştıktan sonra da hemen talep edeceğim şey Google puanları %99-100 olarak verileri sağlamak

bu konuda uzun arayışlarım var çünkü bazen yoğun bazen çok nadir olarak işler geliyor bende müşterilerimi geri çevirmiyorum ve wordpres kurumsal sitelerini kuruyorum. uzun soluklu bu işi çözme konusunda talebiniz varsa genel bir değerlendirme yapabiliriz sizin içinde uygunsa