Evden calisarak Gunluk 10-30 euro ek gelir imkani.
Is reel bir istir arkadaslar. Network yada benzeri bir is degildir.
Bir Avrupa ulkesinde yasayan ve yillardir bu sekilde kazanc elde eden bir kardesiniz olarak ve tecrubelerimi paylasarak satislarimi arttirmak istiyorum.
Bir avrupa ulkesinde urun ve servis satmaktayiz. Urunlerimizi tanitabilmek icin Facebook gruplarini ve Facebook marketplace kullanmaktayiz. Avrupali facebook gruplarinda ve marketplace da size verecegimiz ilanlari ve icerikleri paylasarak komisyon kazanabilirsiniz..
Size verecegimiz text ve resimleri gene size verecegimiz Facebook satis gruplarinda paylastiginizda ilgilenen ve fiyat soran musteri adaylarindan telefon numarasi istersiniz. Kisiler bu telefon numarasini verdiklerinde siz bu Telefon numarasi basina 1 euro kazanirsiniz. Ayni zamanda satis basi islerimizde bulunmaktadir. Satis basi islerimiz icin asagida bir ornek fiyat listesi yayinliyorum.
Eger evinizde bir bilgisayariniz ve internetiniz var ise, Facebookta cok zaman geciriyorsaniz, Facebook gruplari ve marketplace size tanidik geliyorsa, yeni seyler ogrenmeye acigim diyorsaniz bana yazin.. Is hakkinda daha fazla bilgi vereyim..

Bolge: Avrupa
Data basi calismak isteyenler icin butun urun yada servislerde 1 eurodur..
Petek toz temizligi isinde satis basi 10 euro .
Kalorifer tesisat temizliginde satis basi 10 euro.
Su aritma sistemleri konusunda satis basi 15 euro.
Kombi ariza tamir konusunda satis basi 5 euro.
Diger urunlerimiz icin bilgi isteyiniz.