braweheart39 adlı üyeden alıntı adlı üyeden alıntı

Makale Türü & Konusu:[COLOR=#515365][FONT=Open Sans] Faydaları ve Zararları Örnek Başlık ; Aloe vera yağının faydaları ve zararları[/FONT][/COLOR]
Makale Adeti:[COLOR=#515365][FONT=Open Sans] 1000+[/FONT][/COLOR]
Kelime Sayısı:[COLOR=#515365][FONT=Open Sans] 800[/FONT][/COLOR]
Başlıkları Kim Belirleyecek:[COLOR=#515365][FONT=Open Sans] Başlıkları, alt başlıkları, anahtar kelimeleri yazarlara günlük ve haftalık olarak kendim sağlıyorum.[/FONT][/COLOR]
100 Kelime İçin Ödenecek Tutar:[COLOR=#515365][FONT=Open Sans] Yazarın istediği ücrete göre[/FONT][/COLOR]
Teslimat Süresi: [COLOR=#515365][FONT=Open Sans] Yazar başı haftada minimum 5 makale uygundur. Daha fazla teslimde sağlayabilirsiniz.[/FONT][/COLOR]
Alıcı Notu:[COLOR=#515365][FONT=Open Sans] Başlıkların hepsi kolaydır. Açıklayıcı ve özgün şekilde yazılması gerekir. Tercihim bireysel çalışan ve en uygun teklif veren yazarlardır. Yazarların 800 kelime için istediklerin rakam, wmaraci profil linki, yazdıkları örnek makale varsa göndermeleri gerekir. [COLOR=#515365][FONT=Open Sans]Ödemeleri pazartesi günleri yapıyorum[/FONT][/COLOR] Ertesi güne sarkma vs problemleri olmaz. [/FONT][/COLOR]
İletişim: [COLOR=#B8312F][COLOR=#E25041]Whatsapp Tıkla[/COLOR][/COLOR]

Hocam wp linkinde sorun var