Hakk─▒m─▒zda ve Üye Ekleme Önsöz

WM Arac─▒ ailesinin k─▒ymetli üyeleri ve aram─▒za yeni kat─▒lacak de─čerli misafirlerimiz merhaba!

2019 Y─▒l─▒ndan bugüne yürüttü─čümüz Telegram üye ekleme projemizde de─čerli mü┼čterilerimizin be─čenisi ve deste─či ile bugüne dek promblemsiz ve ba┼čar─▒l─▒ ┼čekilde birbirinden güzel bir çok Telegram gruplar─▒na üye ekleme hizmeti sunmu┼č ve büyük kitlelere hitap etmi┼č bulunuyoruz. Mü┼čteri memnuniyeti ve ba┼čar─▒larla dolu serüvenimiz de WM Arac─▒ toplulu─čunda kar┼č─▒n─▒zda olmaktan mutluluk duyar─▒z.

Telegram 'da üyelerin bilinçli ┼čekilde davranmas─▒n─▒ ve yükseli┼če geçmek istiyorsunuz, grubunuza ekleme s─▒n─▒r─▒ olmadan aktif ve çevirimiçi gerçek üye ekliyoruz. Giri┼čiminizi ve projenizi en iyi seviyelere getirmek amac─▒yla titizlikle çal─▒┼č─▒yor asla bot üye ekleme yapm─▒yoruz. Vizyon ve misyon gere─či her daim mü┼čteri odakl─▒ ve güvenilir bir hizmet ile ismimizi duyurmay─▒ önemsiyoruz.

 

SIK SORULANLAR

Üye ekleme i┼člemini nas─▒l yap─▒yorsunuz?

Üyenin çekilece─či gruplar─▒ belirlersiniz ya da biz grubunuzun amac─▒na, projenize uygun analiz yaparak hedef gruplar belirleriz. Üyenin çekilece─či gruplar belirlendikten sonra, kendimize ait geli┼čmi┼č Telegram üye ekleme yaz─▒l─▒m─▒m─▒z ile hedef gruptaki aktif üyeleri grubunuza ekleriz.

Dipnot : Sizin için ay─▒rm─▒┼č oldu─čumuz 6 aydan daha eski tarihli ve hiç kullan─▒lmam─▒┼č hesaplar kullan─▒yoruz. Her üye ekle sonras─▒ kesinlikle kullanm─▒┼č oldu─čumuz hesaplar─▒ bir daha hiçbir gruba kullanm─▒yoruz.


Üye çekimi esnas─▒nda veya sonras─▒nda grubum zarar görür mü?

Asla. Hiçbir ┼čekilde üye ekleme esnas─▒nda veya sonras─▒nda spam/ask─▒ durumu söz konusu de─čildir.


Grubumuz yeni ve üye çekimi s─▒ras─▒nda spam/ask─▒ durumu olur mu?

Kesinlikle spam ve ask─▒ durumu olmaz.


Günde ne kadar üye ekleyebilirsiniz?

Grubunuz eski veya bugün aç─▒lm─▒┼č olabilir, hiç fark etmiyor. Grubunuza günde 800 ila 1500 aras─▒ üye ekleme yap─▒l─▒r.

 

 

ÜCRETLEND─░RME
1000 ADET ÜYE 160 TL