şimdi ben bu tjk dan verileri çekmeyi sonunda başardım :) 

aşağıdaki gibi devam eden uzun bir sayfa alıyorum, bakalım devamında neler olacak... şimdi bu verileri düzgün bir halde sayfa haline sokmak var. birde asıl mesele o gün 5 yarış varsa hepsini aynı sayfada veriyor, her yarışı ayrı ayrı nasıl alıcam kafam durdu artık.

:[{"KEY":"LAUNCESTON","AD":"Launceston","YER":"Launceston Avustralya","GUN":null,"RACE":{"hava":{"HIPODROMADI":"Launceston","HIPODROMYERI":"Launceston Avustralya","GECE":false,"HAVADURUMICON":"icon-w-5","HAVA_TR":"Az Bulutlu","HAVA_EN":"Overcast","SICAKLIK":0,"ACIKLAMA":false,"NEM":0,"CIM_TR":"Normal","CIM_EN":"Good Going","CIMPISTAGIRLIGI":0,"KUM_TR":"","KUM_EN":"","KUMPISTAGIRLIGI":0},"kosular":[{"NO":"1","KOD":"-92066","TARIH":"02\/03\/2022","SAAT":"10:20","MESAFE":"1600","PIST":"cim","PISTADI_TR":"\u00c7im","PISTADI_EN":"Turf","ActiveClass":"grass","RACENO":"1","KISALTMA":"","GRUP_TR":"3 ve Yukar\u0131 \u0130ngilizler","GRUP_EN":"3 Years Old And Up Thoroughbreds","GRUPKISA":"3+\u0130","CINSDETAY_TR":"Maiden","CINSDETAY_EN":"Maiden","CINSIYET":"","BILGI_TR":"Maiden, 3 ve Yukar\u0131 \u0130ngilizler, 1600 \u00c7im","BILGI_EN":"Maiden, 3 Years Old And Up Thoroughbreds, 1600