https://phpkilit.com 

  PHP KİLİT NEDİR?

 

Gün geçtikçe websiteleri artmaktadır ve bu websitelerin %81'i PHP programlama dilini kullanmaktadır.
Buna oranla web yazılımcılarıda artmaktadır ve bu yazılımcılar kendilerine pasif gelir kazanmak için E-Ticaret, SMM Panel ve Web ERP sistemi gibi ürünler çıkarmaktadır. Bu durum sayesinde ürünlerini pazarlarken yazılımlarını güvence altına almak gibi ihtiyaçlarıda eşliğinde getirmektedir.
Tabi piyasada bunun için ücretli şifreleme hizmeti veren yabancı firmalar bulunuyor. Bunlardan birisi IONCUBE'dür. Artık bu ve buna benzer firmaların bile zaman geçtikçe şifreleme algoritmaları çözülüyor. Biz de Acil Yazılım ekibi olarak bu durumlarla karşılaştığımız için bir sistem geliştirdik ve bu sistemi sizlerle paylaşmak istedik.Bu sistem ne işe yarar?

Bu sistem PHP kaynak kodlarınızın lisanslanmasına ve şifrelenmesine imkan verir. Sistem üzerinden online olarak lisansınızı yönetebilir(Tarih, domain) yada lisansınızın aktifliğini yönetebilirsiniz. Şifrelenmiş dosyanızın içeriği değiştirilmeye çalışındığında veya lisanslanan domain dışında farklı bir domainde çalıştırılmaya çalışıldığında size mail aracılığı ile bilgi verir, log tutar ve lisansınız askıya alınır. Bu lisans tamamen yasaklanır ve kaynak kodlarınıza saldırgan asla ulaşamaz. Nedeni ise size verdiğimiz çözülmeme garantisi güvencemizdir. Eğer müşterinize güveniyorsanız yeni bir lisans oluşturup tekrar dosyalarınızı verebilirsiniz.PHPKilit ile kaynak kodlarım ne kadar güvende?

Bu konuda çok iddaalıyız. Kodlarınızı birçok koruma aşamasından geçmektedir. Sistem bir saldırgan tehdidi alırsa dosyanız hemen askıya alınır ve kaynak kodlarınız koruma altına alınır. Bu durumlarda sistemimiz sizi mail yoluyla bilgilendirir. Artık kodlarınızı gönül rahatlığı ile sistemimizden lisanslayıp ve şifreleyip satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.PHPKilit'e nasıl güveneceğim?

Artık güvenip güvenmemek size kalmış. İlk başta sistemimizi test etmek amaçlı deneyebilirsiniz. Projelerinizde tüm dosyalarınızı lisanslamak zorunda değilsiniz, önemli PHP dosyalarınızı(fonksiyon.php, islem.php, header.php vb.) şifreleyebilirsiniz. Kodlarınız kimse tarafından görüntülenemez yada paylaşılmaz. Bu konuda içiniz rahat olsun.

 

 

 

https://phpkilit.com