Üniversite sınavı öğrencileri size sesleniyorum kaldı 96 gün!! Hiçbir şey değişmez demeyin öyle güzel şeyler değişir ki, aklınız hayaliniz şaşar. Son güne kadar konu odaklı olun, son güne kadar konu çalışın sorun değil yeter ki son gün elimden geleni yaptım içim rahat diyebilesiniz. Şimdi diyeceksiniz bu son üç ayda napabilirim, sıfırım konularım nasıl yetişecek, çalışamıyorum odaklanamıyorum, stresten çalışamıyorum, ülkenin hali sinirimi bozuyor, dolar almış başını gidiyor falan filan... Her şeye gözünü kapasana artık ya oluyor her şey oluyor biz üzülsekte üzülmesekte. Geleceğin insanları biziz ya biziz pardon da sen şimdi bunlara üzülürsen gelecekte neyi değiştirebilirsin ki? Koca bi hiç bence sence...  Savaşını son güne kadar ver çalış geçmişe takılı kalma gitti Bi kez geçti gitti o günler geleceğe bak geleceğe! Sıfırdan başla hızlı adımlarla çalış yetişir inan bana. Tyt de takılı kalma pratik yap ayt ful odaklı çalış tyt deneme çöz sadece, bilmiyorum deme çözdükçe analiz yap aklında kalır illaki. Ayt ye yüklen konu artı bir kaynak bitir Bi tur geri kalan zaman da deneme analiz yap başarırsın ya başarırsın. Zekanı sakın küçümseme sakın. Savaşını ver gerisini düşünme. ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN. BAŞARILAR...