wmaraci reklam
lidertakipci

Ödeme Kanıtlı Sanal Güneş Enerjisinden Para Kazanmak

3 Mesajlar 3.821 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Backlinkim Backlinkim ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Backlink
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 57 / 37
  • Ticaret 20, (%100)

Merhabalar;

Normalde bu tür sistemler şahsen pek güvendiğim sistemler arasında yer almıyor. Fakat arkadaşlarımın, akrabamın başarılı çekim talebinin ardından bende üye olma kararı aldım. Üye olduktan bir süre sonra 200tl çekim talebim aynı gün içerisinde hesabıma yansıdı. Para çekerken %10 kesim yapıyor. Yani 223tl 'lik çekim talebim, 200 küsür tl olarak banka hesabıma yansıdı. Son 1 ay içerisinde 2000tl 'den fazla çekim yaptım.

Sistem, sizin adınıza bir güneş paneli alındığını ve bu panel üzerinden her gün kazandığınız parayı aktarıyor. Üye olduğunuzda öncelikle bedava 50tl kazanabileceğiniz küçük bir güneş paneli veriyor size. Minimum çekim limiti ise 200tl. Çok sayıda paneli var, istediğinizi alabiliyorsunuz. Örneğin 300tl lik güneş paneliyle ayda 429tl kazanılıyor, 880tl lik güneş paneliyle ayda 1320 tl kazanılıyor. Her 1 güneş panelinden en fazla 3 adet alabiliyorsunuz. 1 defa aldığınızda başka almanıza gerek kalmıyor, her ay kazanıyorsunuz.

Çekimlerde %10 kesinti oluyor. 21 Mart (Bugün) 946tl çektim, %10 kesinti olduğu için banka hesabıma 851tl yattı. Çekim talepleri 72 saat içerisinde hesaba geçiyor. Bugünkü çekimim çok hızlı bir şekilde gönderildi.

Buradan da görebilirsiniz son çekim taleplerimi, son 1 ayda 2000tl 'den fazla çektim

Detaylı tüm bilgileri bu yazımda aktardım => https://www.kisiselbilgi.com/gunes-enerjisinden-para-kazanmak-odeme-kanitli-2022/

Üyelik Linki: https://mobile.valeroenergy.me/#/pages/register/register?queryCode=NH3AS

Referanssız link: https://mobile.valeroenergy.me/

Referansımdan üye olmanız size hiç bir şey kaybettirmez.

Kayıt olmadan önce biraz araştırma yaptım, herhangi bir şikayet v.s. göremedim. Yarın bir gün sıkıntıya girer mi bunu bilemiyorum.

Saygılarımla.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Backlinkim (21.03.2022 18:58)

wmaraci
reklam

ghoestwoman ghoestwoman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / B
  • Meslek lokantada temizlik personeli
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Ref kasmaniz gerekli ve Ozellikle yatirim yapmaniz gerekli hesabinizdaki parayi cekebilmek icin..bunlari neden soylemiyorsunuz

Backlinkim Backlinkim ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Backlink
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 57 / 37
  • Ticaret 20, (%100)

ghoestwoman adlı üyeden alıntı

Ref kasmaniz gerekli ve Ozellikle yatirim yapmaniz gerekli hesabinizdaki parayi cekebilmek icin..bunlari neden soylemiyorsunuz

Referans kasmaya gerek yok, yatırım yapmak gerekli. 

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al