ersigzel13 adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 6 senelik Chrome bile zor açan bir bilgisayarım var. Babama ne kadar söylesem de bana bir PC almadı. Ben de kendim kazanıp almak istedim. Kendim bir site kurdum. AdSense falan ekledim. 2 ayın sonunda 15 bin TL'ye yakın bir para oldu. Benim banka kartım olmadığı için babamın IBAN'ını ekleyip çektim. Çekmez olaydım. Babam kazandığım parayı ne bana veriyor ne de PC alıyor. Sebebi ise çok oyun oynarım bağımlı olurum diye. Oysaki oyun oynamayı hiç sevmem en son ne zaman oynadığımı bile hatırlamıyorum. Tek derdim o PC ile yeni yazılım dilleri öğrenmek, kendimi geliştirmek. Ama anlamıyor maalesef. Böyle yapınca benim de bu işe hiç hevesim kalmıyor. Kendisinden asla para istemem bu arada. Hiç okul harçlığı istemedim. Okula otobüs ile gidip geliyorum onu da ben ödüyorum internetten kazandıklarımla. Yani kısacası 5 TL istesem vermez. Ne yapacağım fikirlerinizi bekliyorum.

Kendim bir site Kurdum. Adsense falan ekledim 2 ayın sonunda 15 bin TL'ye yakın bir para oldu???? burası ilgimi çekti sadece benim mi ilgimi çekti ?? ben şuan işi bırakabilirim bana da öğretirsen ve sana 2 ay sabredersen ilk kazancımla o PC'yi ben sana yollarım bunun için yemin edebilirim....