wmaraci reklam

Adsense geliri oluşturmak istiyorum.

4 Mesajlar 1.013 Okunma
wmaraci reklam

mrruhadam mrruhadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2022
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Dostlar merhaba. Piyasada çok yeniyim pek bir şey bilmiyorum. Site  Adsense geliri oluşturmak için bir blog  sitesi kurdum ve konu eklemeye başladım. Site ismini aşağıya ekliyorum. Forumda yeniyim eğer site ismi belirtmek yasaksa uyarırsanız sevinirim.

www.birsebep.com

Eklediğim konuları hiçbir yerden almadan tamamen kendim yazıyorum ve 300 kelimeyi geçmesine özen gösteriyorum.  Biraz konu ekledikten sonra Adsense' e başvurdum ancak red aldım. Adsense raporuna göre "Düşük değere sahip site" olarak adlandırdı. Ne anlama geldiğini veya nerde hata yaptığımı bilmiyorum. Uygun olmayan bir şey mi var yoksa içerik eksik olduğu için mi böyle bir red aldım bilmiyorum. Bu konuda çok bilgisizim. Önerilerinize ve bilgilerinize ihtiyacım var. Sitemi gerçekte geliştirmek istiyorum.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 209 / 209
  • Ticaret 41, (%100)

Merhaba.

Adsense eskiden daha kolay onaylanıyordu ama artık çok zor. Çünkü son bir yılda Google köklü değişikliklere başladı. Bu sebeptendir ki forumlarda ve diğer bir çok platformlarda satılık adsense onaylı site, domain vs gibi konulara rastlanmaktadır.

Her zamankinden daha fazla değer kazanan "İçerik Kraldır".

Adsense onayı almak için içeriklerinizin 300 kelime gibi kriterlere değil de, ele aldığınız bir konuyu detaylandırarak faydalı olmasına odaklanın. Kendinizi araştırmacı yerine koyun. Yazdığınız bir konuya ne kadar detaylı bilgi paylaşır ve bu bilgileri gerçek testler, araştırmalar, emsaller vs örneklerle de donatırsanız, işte o zaman ilgili makaleniz faydalı sayılır.

Bu durumda hem organik trafiğiniz artacak, hem gelen ziyaretçi kitlesi memnun kalıp sitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek. Adsense onayını da kolayca alırsınız ve kaliteli site nin Adsense fiyatlandırması da daha yüksektir.

webUXdigital mrruhadam

kişi bu mesajı beğendi.

https://backlinknetwork.com.tr

mrruhadam mrruhadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2022
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ReşatTürksoy adlı üyeden alıntı

Merhaba.

Adsense eskiden daha kolay onaylanıyordu ama artık çok zor. Çünkü son bir yılda Google köklü değişikliklere başladı. Bu sebeptendir ki forumlarda ve diğer bir çok platformlarda satılık adsense onaylı site, domain vs gibi konulara rastlanmaktadır.

Her zamankinden daha fazla değer kazanan "İçerik Kraldır".

Adsense onayı almak için içeriklerinizin 300 kelime gibi kriterlere değil de, ele aldığınız bir konuyu detaylandırarak faydalı olmasına odaklanın. Kendinizi araştırmacı yerine koyun. Yazdığınız bir konuya ne kadar detaylı bilgi paylaşır ve bu bilgileri gerçek testler, araştırmalar, emsaller vs örneklerle de donatırsanız, işte o zaman ilgili makaleniz faydalı sayılır.

Bu durumda hem organik trafiğiniz artacak, hem gelen ziyaretçi kitlesi memnun kalıp sitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek. Adsense onayını da kolayca alırsınız ve kaliteli site nin Adsense fiyatlandırması da daha yüksektir.

Öneriniz için gerçekten çok teşekkür ederim. Peki sizce red almamdaki sebep tam olarak nedir ?

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 209 / 209
  • Ticaret 41, (%100)

Sitenizde yer alan, ilgi ve uzmanlık alanıma da giren bu konuyu okudum.

Bunu daha özgün, cümleleri daha anlamlı, alt başlıkları daha geniş yazınız. Veya, Sunu hakkında genel bir makale ve servislerini de kısaca özetleyerek, ilgili servislerle bağlı daha geniş kapsamlı makale yazıp site içi linkleme yaparsanız daha iyi olur.

Örneğin ana makalemiz:

Sunucu nedir?

Burada sunucunun neden üretildiği, ne zaman neden bu düşünüldü, kim düşündü, tarih bilgilerini de bulup mündericat şeklinde yazarsanız süper olur.

Ardından kısa ama bir o kadar da bilhilendirici alt başlıklar gelsin. Bu alt başlıklarda yazacağınız o kısa ama etkili ve bilgilendirici bilgilerle bağlı başka bir makale oluşturun ve aynı şekilde içeriği zengin tutarak aralarında linkleme yapın.

Sunucu üreten markalardan tutun da sunucular üzerinde çalıştırılan servislere kadar, daha kurulum, optimizasyon vs de katarsak size en az bir yıllık bir fikirdir bu.

mrruhadam

kişi bu mesajı beğendi.

https://backlinknetwork.com.tr
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al