wmaraci reklam

Bu nasıl bi mantik?

2 Mesajlar 460 Okunma
wmaraci reklam

Majer Majer TheYazilim.Com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 29 / 29
  • Ticaret 4, (%100)

Merhabalar, konularımız üste kalması icin premium üyelik ve sitelerimizde satış yapabilmek için reklam bile satin aldık.

İlk 150 adet olan konumuz .

Sonra ise 

16 adet e-ticaret yazilim konumuzu kitlediniz?

Gerekli açıklamayı pmden yapmama rağmen sorduğumuz sorunun cevabı bu değil diyorsunuz onuda geçtim onca ticaretim var yorumlara bakarsaniz ki daha yapmayan kişilerde var.

Ekstra kampanya konusu açıncada Bi daha uyarılmayacaksiniz diyip konuyu siliyorsunuz bunu yapmaniz ne kadar mantıklı wmaracini çoğu forumdan üstün kılmışımdir ama yapılan davranışlar bize karşı olan kavramları azaltıyor.

Yapılan şeyleri göz önünde bulundurarak soruyorum ne kadar mantıklı yaptığınız bu davranış? Ha diyorsanız ticaret konusu açmayın siz onlarca satış yapan var neyse umarım anlatabilmişimdir.

@Pasa

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3903
  • Ticaret 6, (%100)

Majer adlı üyeden alıntı

Merhabalar, konularımız üste kalması icin premium üyelik ve sitelerimizde satış yapabilmek için reklam bile satin aldık.

Gerekli açıklamayı pmden yapmama rağmen sorduğumuz sorunun cevabı bu değil diyorsunuz onuda geçtim onca ticaretim var yorumlara bakarsaniz ki daha yapmayan kişilerde var.

Premium üyelik almış olmanız, istediğiniz gibi hareket edebileceğiniz anlamına gelmiyor.

Gerekli açıklamayı pmden yapmadınız, sadece geçiştirdiniz. Sizden bir cevap beklediğimi son olarak 4 gün önce iletmiştim. Onca ticaret yapmış olmanız veya olumlu tic puanı vermiş olmaları bir kanıt değil.

Satışını yaptığınız ürünlerin size ait olduğuna veya satış hakkına sahip olduğunuza dair kanıtlarınızı +4 gündür bekliyorum. Geçiştirme cevaplarınızı değil, iddialarınızı teyit edecek bilgi/belgelerinizi bekliyorum. O vakte kadar konularınız kapalı kalacak.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al