Merhaba, Scallop Airdrop mevcut. 25 SCLP ~ 8 DOLAR

• Referansımla kayıt olursanız kendim kazandığım referans ödülünün yarısını size vereceğim
- 12.5 SCLP, 4 dolar civarı yapıyor
• Siteye üye olup KYC+Selfie yapmanız gerekiyor. Hızlı bir şekilde onay alıyorsunuz.

KYC onaylandıktan sonra herhangi bi borsa hesabınızdan alt limitsiz gönderim yapın. (ben 10 dolar gönderdim)
- USDT yatırımım benim 50 dakika civarında geldik, TRX yatırımları daha hızlı oluyor.

• Yatırımdan sonra, yatırımınızı USDT'ye dönüştürüp 100$'lık SCLP hacmi( alım satım) yapın.
- örneğin 10$ yatırdıysanız 5 kere alıp 5 kere satarsanız 100$'lık hacime ulaşırsınız, ama işinizi garantiye almak için siz 6 veya 7şer kere yapabilirsiniz.

• Daha sonrasında bakiyenizi LTC'ye çevirip düşük komisyonla kendi borsanıza çekebilirsiniz.
- 15-20 dakika içerisinde geliyor.

• Ödüller 24 saat içinde tanımlanacağı söyleniyor.
- referans ödüllerinizi SCLP bana tanımlandıktan sonra göndereceğim.

Borsayı tanımıyorum ve bilmiyorum ancak ben de bu adımları izleyerek yatırımımı yaptım ve daha sonrasında çektim. Şu an herhangi bi zararım mevcut değil bundan dolayı sizin de ana paranızı sitede tutmamanızı ve ana borsanıza çekmenizi öneriyorum. Bir şey olacağını sanmıyorum fakat tedbiri elden bırakmamak gerekiyor.

REFli link:  https://www.scallop.exchange/registe...eCode=QZATAZLE
QZATAZLE
(refimle üye olmazsanız komisyon veremem)
refsiz link: www.scallop.exchange

* Ödüller yattıkça bu mesaj güncellenecektir.
* Üye olduktan sonra mail adresinizi gönderirseniz, benim refimle üye olup olmadığınızı kontrol edebilirim.