freelance iş ilanları

Google+ :(

23 Mesajlar 4.130 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Berk Berk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 64 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
Beyler, bayanlar,

Artık Google+'dada sayfalar açılmaya başlanmış. Sayfa dediğim kullanıcı olarak yapmışlar. Off elimizden kayıyo gidiyo canım sosyal ağ Google+ :D :(

wmaraci
reklam

AhmetK AhmetK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 2503
  • Beğeniler 64 / 327
  • Ticaret 23, (%100)

TechnicMan adlı üyeden alıntı

Beyler, bayanlar,

Artık Google+'dada sayfalar açılmaya başlanmış. Sayfa dediğim kullanıcı olarak yapmışlar. Off elimizden kayıyo gidiyo canım sosyal ağ Google+ :D :(

saçma saçma şeyler mi paylaşıyorlar ordada! buna dur diyelim arkadaşlar! sosyal paylaşım siteleri mizah siteleri değildir! neden her sosyal paylaşım sitesinde böyle saçma kullanıcı profilleri, sayfalar, listeler ve gruplar açılırki!? gelin buna bi dur diyelim ya! ne bu!? mizah sitesimi olum facebook falan. neymiş efendim "nefes aldıktan sonra verenler" ne kadar saçma bişey ya! acayip sinir oluyorum. beni bunlar netten soğuttu!:mad::mad::mad::mad:

mertozgun mertozgun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

blogahmet adlı üyeden alıntı

saçma saçma şeyler mi paylaşıyorlar ordada! buna dur diyelim arkadaşlar! sosyal paylaşım siteleri mizah siteleri değildir! neden her sosyal paylaşım sitesinde böyle saçma kullanıcı profilleri, sayfalar, listeler ve gruplar açılırki!? gelin buna bi dur diyelim ya! ne bu!? mizah sitesimi olum facebook falan. neymiş efendim "nefes aldıktan sonra verenler" ne kadar saçma bişey ya! acayip sinir oluyorum. beni bunlar netten soğuttu!:mad::mad::mad::mad:

Girme usta o zaman facebook'a?

aoozdemir aoozdemir twitter.com/aoozdemir Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 23 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

kesinlikle katılıyorum. eğlence olmalı ama cılkı çıkmadan. bir hareket başlatabiliriz. destekliyorum.

wmaraci
wmaraci

Kenar Kenar Web & Mobil Arayüz Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 203 / 160
  • Ticaret 12, (%92)

Haklısınız size tam anlamıyla katılıyorum diyemem. Ama nefes aldıktan sonra verenler de çok saçma :D Arada gülmek iyidir. :)

ultrahako ultrahako Don't be evil Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 0 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Fıkralar diye sayfa açsınlar oda kültürümüzün içinde birşey.Ama gidip Nhefés aldktan snr@ vérméyénler xdé adında sayfa kurarsan 10 tane sosyal ağ batar :D

Berk Berk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 64 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
fazla bakamadım zaten görünce noluyo falan dedim. koca bir yuh çektim içimden. :DBari Google+'da öyle bir şeyler olmasa yaa..

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)
Bunu yapmanın bir yolu var. Google Plus'ta sağ altta geri bildirim butonu var, oradan bu konu hakkındaki şikayetlerinizi bildirin. Bunu ne kadar çok kişi yaparsa Google o kadar dikkate alır...

ultrahako ultrahako Don't be evil Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 0 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Evet öyle şeylerin linklerini koyun şikayet edelim.Bu arada geri bildirim sitede ki hataları şikayet etmek için.

Chidu Chidu Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 46 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
''Nhefés aldktan snr@ vérméyénler xdé'' insanlarda ne mantık var arkadaş :)

isoNehir adlı üyeden alıntı

Bunu yapmanın bir yolu var. Google Plus'ta sağ altta geri bildirim butonu var, oradan bu konu hakkındaki şikayetlerinizi bildirin. Bunu ne kadar çok kişi yaparsa Google o kadar dikkate alır...

Bir sayfa kurmak binlerce kişinin şiyaket etmesinden çok çok daha kolay oldugu sürece böyle sayfalar açılır.Hele bide begenen binlerce kişi varsa önlemek çok zor.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al