wmaraci reklam
lidertakipci

Hangi Virüs Programı ?

60 Mesajlar 8.924 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MetinBiyik MetinBiyik @_metinbiyik Kullanıcı
    • Üyelik 19.07.2012
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Radio Network Teknik
    • Konum Trabzon
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 828
    • Beğeniler 194 / 195
    • Ticaret 7, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Ucuz etin yahnisine razıysan ücretsiz antivirüs kullanabilirsin. Fakat ücretsiz antivirüs kullanırsan bilgisayarına virüs bulaşma ihtimalini her zaman göz önünde bulunduracaksın. Virüs bulaşırsa da ağlayıp sızlamanın anlamı yok.

MSE ile ilgili de şöyle bir yazı yazmıştım. Microsoft Security Essentials Güvenilir Mi?

Yine de son karar senin.

Bu virüs programlarına şuanda para veremem ! o yüzden deneme sürümü'nde bilgisayarı sağlam koruyacak bir antivirüs programı arıyorum.

wmaraci
    reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
    • Üyelik 20.05.2011
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek -
    • Konum Aydın
    • Ad Soyad A** U**
    • Mesajlar 6139
    • Beğeniler 2442 / 2410
    • Ticaret 12, (%100)

MtnByk adlı üyeden alıntı

Peki bu avira herhangi bir sitede virüs varsa siteye girince uyarıyormu veya bilgisayara virüslü birşey indirince anında uyarıyor mu ? ve bu avira ücretsiz ve sınırsız mı?

Avira'nın ücretsiz versiyonunda internet koruması var mı tam hatırlamıyorum ama yok sanırım.
    Bilgisayardaki dosyalar için elbette uyarı veriyor...

+ Ücretsiz konusunda ısrarcısın anladığım kadarıyla. En iyisi sen Avira kullan :)

• Üyelik 19.07.2012
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Konum Trabzon
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 828
    • Beğeniler 194 / 195
    • Ticaret 7, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Avira'nın ücretsiz versiyonunda internet koruması var mı tam hatırlamıyorum ama yok sanırım.
    Bilgisayardaki dosyalar için elbette uyarı veriyor...

+ Ücretsiz konusunda ısrarcısın anladığım kadarıyla. En iyisi sen Avira kullan :)

Peki Ücretsiz sürümü sağlam bir antivirüs yokmu Mesela Avast var, önerirmisiniz ?

+ Ücretsiz konusunda ısrarcı olma sebebim ödüyecek miktarda para olmadığı için.

• Üyelik 20.05.2011
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek -
    • Konum Aydın
    • Ad Soyad A** U**
    • Mesajlar 6139
    • Beğeniler 2442 / 2410
    • Ticaret 12, (%100)

Peki Ücretsiz sürümü sağlam bir antivirüs yokmu Mesela Avast var, önerirmisiniz ?

+ Ücretsiz konusunda ısrarcı olma sebebim ödüyecek miktarda para olmadığı için.

Ücretsiz olarak yukarıda Avira'yı önerdiğimi söylemiştim. Avast ile ilgili firim yok.

wmaraci
    wmaraci

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
    • Üyelik 01.12.2010
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 735
    • Beğeniler 110 / 318
    • Ticaret 1, (%100)

Bu virüs programlarına şuanda para veremem ! o yüzden deneme sürümü'nde bilgisayarı sağlam koruyacak bir antivirüs programı arıyorum.

Avira'nın Twitter hesabını takip et. Arada çekilişle lisans dağıtımı yapıyorlar. Mesela ben birkaç gün önce 3 aylık Avira Internet Security kazandım. Premium ve Internet Security lisanslarını sık sık dağıtıyorlar.

Not: Ücretli almaya karar verirsen de Eset Smart Security ve Kaspersky Internet Security'i tavsiye ederim.

• Üyelik 19.07.2012
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Konum Trabzon
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 828
    • Beğeniler 194 / 195
    • Ticaret 7, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Ücretsiz olarak yukarıda Avira'yı önerdiğimi söylemiştim. Avast ile ilgili firim yok.

Avira'nın Twitter hesabını takip et. Arada çekilişle lisans dağıtımı yapıyorlar. Mesela ben birkaç gün önce 3 aylık Avira Internet Security kazandım. Premium ve Internet Security lisanslarını sık sık dağıtıyorlar.

Mcafee ile ilgili bir görüşünüz varmıdır peki ***** 'ten 1 yıllık vardı galiba bende, nasıl sağlam korurmu ?

• Üyelik 01.12.2010
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 735
    • Beğeniler 110 / 318
    • Ticaret 1, (%100)

Mcafee ile ilgili bir görüşünüz varmıdır peki ***** 'ten 1 yıllık vardı galiba bende, nasıl sağlam korurmu ?

Anlaşılan bütün antivirüsleri tek tek soracaksın. Zaten insanlar sana öneride bulunmuşken seninki biraz aşırıya kaçmak oluyor. :) Google'da arama yapıp bilgi edinebilirsin. Buradaki insanların zamanını boşuna çalma istersen. :)
    Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.05.2011
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek -
    • Konum Aydın
    • Ad Soyad A** U**
    • Mesajlar 6139
    • Beğeniler 2442 / 2410
    • Ticaret 12, (%100)

Tek tek hepsini sormana gerek yok yav dene yükle bir tanesini. O kadar büyütecek birşey değil. Benim yorum ve önerim ücretsiz ise Avira, ücretli ise Kaspersky'dir.

• Üyelik 19.07.2012
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Konum Trabzon
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 828
    • Beğeniler 194 / 195
    • Ticaret 7, (%100)

Anlaşılan bütün antivirüsleri tek tek soracaksın. Zaten insanlar sana öneride bulunmuşken seninki biraz aşırıya kaçmak oluyor. :) Google'da arama yapıp bilgi edinebilirsin. Buradaki insanların zamanını boşuna çalma istersen. :)

Estafurullah, birinin vaktini çalmak niyetim değil, fakat en güvenilir ve koruyanını bulmak istiyorum ve sizlerde kullanmışsanız sizlere göre nasıl programlardır öğrenmek istedim, kötü ettiysem veya vaktinizi çaldırsam özür dilerim.

• Üyelik 01.12.2010
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 735
    • Beğeniler 110 / 318
    • Ticaret 1, (%100)

Estafurullah, birinin vaktini çalmak niyetim değil, fakat en güvenilir ve koruyanını bulmak istiyorum ve sizlerde kullanmışsanız sizlere göre nasıl programlardır öğrenmek istedim, kötü ettiysem veya vaktinizi çaldırsam özür dilerim.

Biz sana zaten kendimizce en iyilerini öneriyoruz. Diğerlerini de kendin kullanarak test edebilirsin. Bizler de tecrübelerimize ve deneyimlerimize dayanarak önerilerde bulunuyoruz. Bir antivirüsten bahsederken diğerine atlıyorsun. Ondan bahsederken bir başkasına atlıyorsun. Yorumlarını okursan ne demek istediğimi anlarsın. :) Neyse şimdiden sana kolay gelsin.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al