Herkese Merhaba! 👏

Bildiğiniz üzere Yandex Kurumsal Mail Hizmeti bir süre önce tamamen ücretli hale geldi ve aylık abonelik sistemine döndü. Önceden açılmış kurumlar (domainler) herhangi bir işlem görmedi ve kısıtlı sürüm olarak hizmete ücretsiz şekilde devam edebiliyorlar. Vereceğim hizmet sayesinde tek seferlik ödeme yaparak xxx@domainadiniz.com şeklinde istediğiniz kadar e-posta kurulumu yapabileceğiniz Yandex 360 kurumuna sahip olacaksınız.

İster müşterinize, isterseniz kendi projenize kurumsal mail kurun. Şimdi alın, istediğiniz zaman istediğiniz domainde kullanın. 😎

❓Neden Yandex Kurumsal Mail Hizmetini Kullanmalıyım?

Tek seferlik ödeme ile sınırsız kullanım imkanı. Aylık ödeme yok!
Hesabınıza kurum tanımlaması yapılacağı için istediğiniz zaman alan adı (domain) değişikliliği yapabileceksiniz. Örneğin, xxx.com adresini artık kullanmıyorsunuz silip bbb.com ekleyip bu hizmeti o alan adı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.
Bir kurum içerisinde istediğiniz kadar mail tanımlaması yapabilirsiniz (info@, satis@ vb.).

📣 Detaylara Geçelim

İster yeni açacağınız sıfır hesaba, isterseniz var olan Yandex hesabınıza, Yandex 360 Kurumsal Mail Kısıtlı Sürümü tanımlıyorum.
Kısıtlı sürümü tanımlarken herhangi bir fatura bilgisi ile tanımlama yapmıyorum, dolayısıyla hesabınızın veya kurumlarınızın kapanma ihtimali sıfıra yakındır. (Kapanan veya kısıtlanan hiçbir hesap yoktur)
Tanımlanan kurumları istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Kurulumu ortalama yarım saat içerisinde gerçekleştirip teslim ediyorum.

💸 Fiyatlar

1 Adet Kurum (Domain) = 100 ₺

5 Adet Kurum (Domain) = 400 ₺

15 Adet Kurum (Domain) = 1.000 ₺

25 Adet Kurum (Domain) = 1.500 ₺

⚠️ Önemli Notlar (İade Hakkında)

Ödeme alınıp kurum açıldıktan sonra ve Yandex kaynaklı sorunlarda iade maalesef sağlanmaz.

Bu hizmet sadece Yandex 360 kısıtlı sürümü hesabınıza tanımlanmasını ve satın aldığınız kurum kadar kurum eklenmesini kapsar. Domain onaylama, mx kaydı, dkim kaydı, spf kaydı gibi işlemler dahil değildir.

💬 Sorularınız ve Satın Alma İçin İletişim

Sadece WhatsApp: +90 531 837 14 sıfır yedi | Tıkla Git

ya da forum üzerinden özel mesaj gönderebilirsiniz!