wmaraci reklam

Marka tescil belgesini kimler alabilir?

6 Mesajlar 879 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ardabasar ardabasar basarmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2022
  • Yaş/Cinsiyet 16 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 82 / 81
  • Ticaret 7, (%100)

Merhabalar arkadaşlar marka tescil belgesini 18 yaş altındakiler alabiliyor mu ve başvuru yapan herkese veriliyor mu? Bilgisi olan yardım edebilir mi?

wmaraci
reklam

auyar auyar ⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 173 / 172
  • Ticaret 6, (%100)

15 yaşında seni bilişim konusunda bu kadar hevesli görmek beni eski günlerime götürdü. Umarım ileride çok daha iyi yerlere gelebilirsin Arda. Bende ortaokul son sınıfta grafik tasarım ile tanışmıştım ve o gün bugündür grafik tasarım dalından ilerliyorum. Şuan üniversite 2. sınıf grafik tasarım öğrencisiyim. Başarılar dilerim hayatında.

İnternetteki kaynaklara göre: Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından yayımlanan 04.11.2020 tarihli duyuruda, Türk Medeni Kanununa göre 18 yaşını doldurmamış kişilerin marka, patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım başvurularında bulunabilmesi amacıyla bir defaya mahsus olmak üzere Veli Vasi Onayı verilmesi istenecektir.

Mesaj 3 defa düzenlendi. Son düzenleyen: auyar (16.09.2022 14:33)

💎 www.aliuyar.com 💎

• Üyelik 22.07.2022
  • Yaş/Cinsiyet 16 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 82 / 81
  • Ticaret 7, (%100)

auyar adlı üyeden alıntı

15 yaşında seni bilişim konusunda bu kadar hevesli görmek beni eski günlerime götürdü. Umarım ileride çok daha iyi yerlere gelebilirsin Arda. Bende ortaokul son sınıfta grafik tasarım ile tanışmıştım ve o gün bugündür grafik tasarım dalından ilerliyorum. Şuan üniversite 2. sınıf grafik tasarım öğrencisiyim. Başarılar dilerim hayatında.

İnternetteki kaynaklara göre: Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından yayımlanan 04.11.2020 tarihli duyuruda, Türk Medeni Kanununa göre 18 yaşını doldurmamış kişilerin marka, patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım başvurularında bulunabilmesi amacıyla bir defaya mahsus olmak üzere Veli Vasi Onayı verilmesi istenecektir.

İlk öncelikle teşekür ederim ederim 11 yaşımdan beri meraklıyım bu hafta içinde şahıs şirketimin web sitesini açtım. Yayına sundum reklam vb. İçin başvurularda bulundum şimdi de marka tescil belgesi alcam. Anladığım kadarıyla veli yardımı ile tescil belgesi alabilirim yani de mi?

auyar auyar ⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 173 / 172
  • Ticaret 6, (%100)

ardabasar adlı üyeden alıntı

İlk öncelikle teşekür ederim ederim 11 yaşımdan beri meraklıyım bu hafta içinde şahıs şirketimin web sitesini açtım. Yayına sundum reklam vb. İçin başvurularda bulundum şimdi de marka tescil belgesi alcam. Anladığım kadarıyla veli yardımı ile tescil belgesi alabilirim yani de mi?

Evet, daha önce tescil belgesi almadım alan arkadaşlarım da 18 yaşından büyüktü ama internette ki kaynaklara göre veli yardımınla tescil belgesi alabiliyorsun. Bunu yetkili kişilere sorarak teyit edebilirsin istersen.

💎 www.aliuyar.com 💎

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.07.2022
  • Yaş/Cinsiyet 16 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 82 / 81
  • Ticaret 7, (%100)

auyar adlı üyeden alıntı

Evet, daha önce tescil belgesi almadım alan arkadaşlarım da 18 yaşından büyüktü ama internette ki kaynaklara göre veli yardımınla tescil belgesi alabiliyorsun. Bunu yetkili kişilere sorarak teyit edebilirsin istersen.

Teşekkür ederim

spacenet spacenet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2022
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Pek bilgi sahibi olmamakla beraber bu sayfaya göz atmanızı öneririm: Marka tescil

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al