jazzirti adlı üyeden alıntı

https://wmaraci.com/forum/domain/ucretsiz-xyz-domain-yonhost-com-guvencesi-ile-ucretsiz-xyz-domain-694064.html

Bu konuyu görüp yonhost.com adlı firmaya üye olup bir domain rica ettim.

Lakin domainim aktif edilmedi ve mesajlara online olunduğu halde (belirli zamanlarda profiline girdiğimde farklı konular okumakta olmasına rağmen) dönülmedi.

Konuya yazdım, cevap alamadım. 

Var mı almayı başarabilen? Her yere üye olup tüm bilgilerimi paylaşan biri değilim. Ücretsiz domain kampanyası olduğu için ve firmayı tanımak adına başvurumu yaptım.

Lakin daha sonra ücretli bir ticarette şu anda cevap verilmemesi, ilgilenilmemesi beni korkutmuyor değil. 

Forumlardaki kampanya ve ticaret sistemlerini iyi bilirim ve bu konuda tecrübeliyim. Eğer bir firma ürünü tam olarak ilgilenebiliyorsa ücretsiz dağıtmalı, kampanya yapmalı. Aksi halde kötü reklam olur. 

Kampanya sonucunda almış olduğum domain tarafıma iletilmezse forumda şikayet konusu açacağım. 

Merhabalar, Bu tarz yorumlar bizim için üzücü ve kırıcı.

Kampanyamız 100 adet sınırlı idi 100+ fazla domain kaydı gerçekleştirdik ve kampanyamız normal olarak sonlanmış durumda.
Sizi kırmamak adına siparişinizi onaylayacağız. Lütfen sistemimize kayıtlı mail adresinizi özel mesaj olarak gönderiniz.

Saygılarımızla,

YÖN HOST LİMİTED

www.yonhost.com