Merhabalar google dan çok çektiğim için ve .com .net uzantı tabanınıda pe tanımadığım için genellikle blogger vb 123site tr.gg gibi yerlerden kendimi geliştirmeye çalıştım bu ilerlemede web siteleri için gif yolu ile basit web reklam yapmaya kadar ilerlettim şablon ve tema düzenleme gibi bir çok işi de profesyonel e yakın yapabiliyorum ancak ekonomım pek el vermediği için genellikle blogger ve google sites de takılı kaldım wix kullandım onda da açık kaynak daki gibi html düzenleme alanı olmadığı için ve sürükle bırak mantığı olduğu için beni pek sarmadı bu sebepten dolayı etik olmayacak ama wmaracı içerisinde gerçekten bilgili profesyonel hatta işin kolayı ve incesini bilecek arkadaşın çok olduğunu düşünerekten sizden yardım istiyorum 

bir çok eski ve yeni web sitesi açıp paylaşabileceğim platformu araştırdım ancak hepsinin genel ortak noktası telif hakları ve dmca da sıkıntı yaratmaları ben bir içerik paylaşıyorum telif ten veya dmca dan yada hizmet şartları çerçevesinde yayınladığım içerik hemen veya belli bir süre sonra ya siliniyor ya engelleniyor yada hesabım askıya alınıyor benim istediğim eğer web ortamında varsa dmca yı veya hizmet şartlarını takmayacak bir platform tabi onuda *******inikasyon üzerinden engellerler ancak vpn kullanarak da erişsinler en azından buda bir yol eğer verilerim silinmeyecekse buna da razıyım ayrıca html tabanlı düzenleme yapabileceğim temaları kolay dizayn edebileceğim ve en önemlisi bedava bir web site paylaşım platformu aramaktayım varsa bilgisi olan lütfen yardımcı olabilirse çok sevinirim en son google sites üzerinden kendime özgü bir web sitesi yaptım ona da hizmet şartları politikası gelmiş yıldım artık youtube kanalım var ve indirme yönlendirme linklerini her video için tek tek yapmaktan bıktım