Önceden belirtiyim WFİ üzerinden host açıyorsun 16 kullanıcı size bağlanıp internete gire biliyor
HTC almanı öneririm Süper HTC Desire S al
Kulanıyorum ve memlunum
1 GHz Qualcomm Snapdragon MSM8255 işlemci
768 MB RAM
Android 2.4 İşletim sistemi
3.7 inç ( 480 x 800 piksel ) ekran

Ayrıntılı teknik özellikler ve resimler için
Bugün tanıtılan Wildfire S, ChaCha ve Salsa’ya göre daha üst segmentte konumlandırılan Desire S, 115 x 59.8 x 11.63 mm boyutlarında ve batarya dahil 130 gram ağırlığında dizayn edilmiş. HTC’nin klasik tasarım çizgilerini taşıyan Desire S, 1 GHz hızında çalışan Qualcomm Snapdragon MSM8255 işlemci ile 768 MB RAM’in gücünü arkasına alıyor; Android 2.4 ”Gingerbread” işletim sistemini kullanıyor.
3.7 inç boyutunda 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekrana ve 1.1 GB depolama kapasitesine yer verilen telefonun kapasitesi istendiği takdirde microSD kartlarla yükseltilebilmekte. Dört band GSM şebekesi ve HSPA (14.4 Mbps) alt yapısını destekleyen Desire S’de görüntülü konuşma ve fotoğraf çekimi için iki farklı kamera bulunuyor. Telefonun arka yüzünde konumlandırılan kamera 5 megapiksel çözünürlüğünde ve kameraya led flaş, otomatik odaklama özellikleri eşlik ediyor. Kameranın, 720p video kaydı yapabildiğini ekleyelim.
Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth ve GPS üçlüsünü bünyesinde barındıran telefonda g-sensörü, ışık sensörü ve mesafe sensörü her zamanki gibi unutulmamış. Son olarak istediğiniz kulaklığı kullanabilmeniz için 3.5 mm kulaklık girişine sahip telefon, 1450 mAh bataryayla geliyor. Batarya 430 saate kadar bekleme, 435 dakikaya kadar konuşma süresi sunuyor.