43349-64633c04a5b01.jpg

Uzun süredir farklı firmalarda çalışmaktayım. Bu yıl kendi şirketimi kurarak farklı firma ve bireylere de hizmet vermeye başladım. Tüm içerikleri kendim hazırlamaktayım. Bu sayede sizlere her zaman en iyi yazıyı garanti etmekteyim.

• Tüm içerikler özgünlük garantili olarak sunulmaktadır. Özgünlüğü en az %90 olmayan yazılar kesinlikle sizlere verilmemektedir.
  • Tüm yazılar SEO uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Belirtiğiniz anahtar kelimeler, SEO kurallarına ve yazı uzunluğuna uygun olarak kullanılmaktadır.
  • Yazılarınız en geç 35 saat içerisinde teslim edilmektedir. (Ortalama teslimat süresi 2000 kelimelik yazılar için 15 saattir.) (Toplu siparişlerinizde süreler farklılık gösterebilir)
  • Tüm içerikler kendim tarafından yazılmaktadır. Sizlere her zaman aynı kalitede ve standartta içerik üretmek için tüm yazıları kendim hazırlamaktayım. Bu noktada siparişlerinizden önce stok sormanız gerekmektedir.
  • Hafta sonu da sipariş alınmakta ve teslimat yapılmaktadır. WhastsApp üzerinden istediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür.
  • Bireysel veya kurumsal tüm müşterilerimize fatura kesilmektedir. Belirtilen fiyata KDV DAHİLDİR.
  • Tüm yazılar iade garantilidir. Yazılarda herhangi bir problem olması durumunda gerekli düzenlemeler yapılmakta  yine beğenmezseniz yazılar iade alınmaktadır.