wmaraci reklam
lidertakipci

ADWORDS '500 CAD' ve '350 CHF' EŞİKLİ METHOD GARANTİ YAYIN

13 Mesajlar 2.347 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

beratchi beratchi Adwors Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2022
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Google ADS Uzmanı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Öncelikle Herkese İyi Forumlar  (Method Günceldir. 10.06.2023)

Googlenin Yapmış Olduğu Son Güncellemeden Sonra Globalde ki Süpheli Ödeme Sorunu Dolayısı ile Method Satış Konumu Testleri Yapana Kadar Açmak İstemedim. Mevcut Eşikli Methodumuz İle GARANTİ Bir Şekilde Reklamlarınızı Ülke vb Şeyler Fark Etmeden Yayınlayabileceksiniz. 

Methodumuz İle Dilerseniz

500 CAD - 350 CHF Eşikleri Alarak Reklama Cıkabilmek İle Birlikte Suanda TL Karşılığı Daha Yüksek Olan ''1500 İsrail Şekeri '' Eşiğini Methodumuz İle Alarak Reklam Verebilirsiniz.

Methodumuzu Kullanan Kişilerin Sanal Kart vb. İhtiyaçları Kesinlikle Yoktur . 

Konumuz İle İlgilenen Arkadaşlarımıza Method Süresince Elimizden Gelen Desteği Vermekten Çekinmeyeceğimizi Şimdiden Belirteyim Aklınıza Takılan Her Şeyi Sorabilirsiniz.

Detay ve Fiyat Bilgisi İçin Bizlere Link Üzerinden Whatsapp Yoluyla Ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP İLETİŞİMİ İÇİN TIKLA

135930-647cdad41e483.jpg

Mesaj 4 defa düzenlendi. Son düzenleyen: beratchi (10.06.2023 19:05)

wmaraci
reklam

ProfReklam ProfReklam Profesör ADS Bronz Üye
  • Üyelik 21.02.2023
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%0)

EĞER BU ARKADAŞ 1 SAAT İÇİNDE KOCAELİNDEN KONYAYA IŞINLANMAYI BULMADIYSA veya özel jeti yoksa :) BARİZ NE AMAÇLA KONUYU AÇTIĞI BELLİDİR :)

Birde ısrarla seri tokat yapmak için bugün alırsanız 17.500 yarın 25k diyor. Ticaret yapacak olan arkadaşlar dikkat etsin. Üç yerden ayrı ayrı yazdık hepsinde konumu farklı söyledi. Ayrıca TR numarada vermeyeceğini iletti.

Gerekli birime iletimler sağlandı :)

142877-6485c99d71ca8.jpg142877-6485c9a1d4a81.jpg

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: ProfReklam (11.06.2023 16:22)

| Stratejik Reklamcı | Dijital Dönüşüm Uzmanı | Reklamlarınızı En İyiye Taşıyorum |

• Üyelik 07.04.2022
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

ProfReklam 

Özellikle sen ne zaman elinde eşikli method olmasa diğer herkezin methodu senin için tokat oluyor ama TÜM WMARACI AİLESİ VE YETKİLİLER BURDAN KONUYU TAKİP ETSİN. İSTANBUL TARAFINA YOLUM DÜŞMEZ SİMDİ SİZLER GELİN BEN SİZE METHOD İLE 2 - 3 TANE HESAP REKLAM ACACAĞIM SENDE MASAYA 17500 TL KOYUP DONÜCEKSİN BURDAN DA YAZICAKSIN BEN ........... YAPTIM ADAMIN METHODUNU ALDIK DÖNÜYORUZ . HATTA BAK SEN GEL BEN SANA 2-3 TANE REKLAM ACAYIM SEN BURDAN YSAZ BEN .............. YAPTOM BİRDAHA YAPMIYACAĞIM BEN SANA BEDAVA VERİCEM GİDİP KARNINI DOYUR ONUN BUNUN KONUSUNA SALCA OLMA DİYE . 

ADRES KOCAELİ / İZMİR DOLPHİN AWM . 

bu adrese gel . tüm forumda konuyu takip eden es dost arkadaslarımızdan konuyu takip etmelerini diliyorum 

• Üyelik 21.02.2023
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%0)

beratchi adlı üyeden alıntı

ProfReklam 

Özellikle sen ne zaman elinde eşikli method olmasa diğer herkezin methodu senin için tokat oluyor ama TÜM WMARACI AİLESİ VE YETKİLİLER BURDAN KONUYU TAKİP ETSİN. İSTANBUL TARAFINA YOLUM DÜŞMEZ SİMDİ SİZLER GELİN BEN SİZE METHOD İLE 2 - 3 TANE HESAP REKLAM ACACAĞIM SENDE MASAYA 17500 TL KOYUP DONÜCEKSİN BURDAN DA YAZICAKSIN BEN ........... YAPTIM ADAMIN METHODUNU ALDIK DÖNÜYORUZ . HATTA BAK SEN GEL BEN SANA 2-3 TANE REKLAM ACAYIM SEN BURDAN YSAZ BEN .............. YAPTOM BİRDAHA YAPMIYACAĞIM BEN SANA BEDAVA VERİCEM GİDİP KARNINI DOYUR ONUN BUNUN KONUSUNA SALCA OLMA DİYE . 

ADRES KOCAELİ / İZMİR DOLPHİN AWM . 

bu adrese gel . tüm forumda konuyu takip eden es dost arkadaslarımızdan konuyu takip etmelerini diliyorum 

Artık kocaeli mi olur konya mı olur ankara mı olur bilemem . Sen sana yazan numara göre sürekli ışınlandığın için seni biraz bulmak zor açıkcası. Ayrıca sen niye gerildin ki bu kadar :) Yaptığın hareket belli. Ben sadece arkadaşları bilinçlendiriyorum. Heyecan yapmana gerek yok :)

| Stratejik Reklamcı | Dijital Dönüşüm Uzmanı | Reklamlarınızı En İyiye Taşıyorum |
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.04.2022
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

ProfReklam adlı üyeden alıntı

Artık kocaeli mi olur konya mı olur ankara mı olur bilemem . Sen sana yazan numara göre sürekli ışınlandığın için seni biraz bulmak zor açıkcası. Ayrıca sen niye gerildin ki bu kadar :) Yaptığın hareket belli. Ben sadece arkadaşları bilinçlendiriyorum. Heyecan yapmana gerek yok :)

Herhangi bir hizmet almamışsın sadece benimle olan konuşmandan gelip buraya karalama yapıyorsun. Benim hangi numarayı kullandığım şahsi numaramı verip vermeyeceğim veya adresim seni alakadar ediyor mu?
Forumda üyeliğim doğrulanmış bir şekilde duruyor. Boş karalama mesajları atma buraya gelip.

10 haziranda methodunun güncel olduğunu söyleyip satışa çıkarmışsın fakat bana method satın almak için yazıyorsun. Amacının zaten çirkeflik olduğu buradan bile belli madem methodun var ve satıyorsun o zaman niye alıcı gibi yazıyorsun :)

Ben yukarıda acık bir şekilde konuyu takip eden herkes okusun diye gerekli şeyleri belirttim. Madem bu kadar güveniyorsun düşüncene gel gör :) BABADAN öğütlüyüm YETİM doyurmaya

• Üyelik 21.02.2023
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%0)

beratchi adlı üyeden alıntı

Herhangi bir hizmet almamışsın sadece benimle olan konuşmandan gelip buraya karalama yapıyorsun. Benim hangi numarayı kullandığım şahsi numaramı verip vermeyeceğim veya adresim seni alakadar ediyor mu?
Forumda üyeliğim doğrulanmış bir şekilde duruyor. Boş karalama mesajları atma buraya gelip.

10 haziranda methodunun güncel olduğunu söyleyip satışa çıkarmışsın fakat bana method satın almak için yazıyorsun. Amacının zaten çirkeflik olduğu buradan bile belli madem methodun var ve satıyorsun o zaman niye alıcı gibi yazıyorsun :)

Ben yukarıda acık bir şekilde konuyu takip eden herkes okusun diye gerekli şeyleri belirttim. Madem bu kadar güveniyorsun düşüncene gel gör :) BABADAN öğütlüyüm YETİM doyurmaya

Profil konumu antalya , birine kocaeli , birine konya, diğerine başka bir şehir...TR numarası yok. Sadece lafı çarpıtmaya çalışıyorsun sadece method alacak arkadaşlara uyarı geçiyorum. Tekservis isimli bir üye vardı onunla çok benziyorsunuz :)

Fakat Şehirler arası ışınlanma methodunu satıyorsanız alabilirim. Kolay gelsin polemiğe veya acıtasyona gerek yok. Herşey bariz ortada. 

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: ProfReklam (11.06.2023 16:48)

aknvrl

kişi bu mesajı beğendi.

aknvrl aknvrl Garides Yazılım Bronz Üye
  • Üyelik 24.05.2023
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Profil konumu antalya , birine kocaeli , birine konya, diğerine başka bir şehir...TR numarası yok. Sadece lafı çarpıtmaya çalışıyorsun sadece method alacak arkadaşlara uyarı geçiyorum. Tekservis isimli bir üye vardı onunla çok benziyorsunuz :)

Fakat Şehirler arası ışınlanma methodunu satıyorsanız alabilirim. Kolay gelsin polemiğe veya acıtasyona gerek yok. Herşey bariz ortada. 

Selamlar, arkadaşımız sadece bir test yapıp alım yapacak olan arkadaşları bilgilendirmiş. Aykırı olan bir durum yok. @ProfReklam arkadaşımıza istinaden; Referanslarını gerçekten görmediğiniz, eski kullanıcı olmayan insanlardan uzak durmanız tavsiyemdir. Sevgiler, Hayırlı Satışlar...

ProfReklam

kişi bu mesajı beğendi.

Garides Yazılım | Web Tasarım - Reklam - SEO 📞 0 (542) 100 25 70

• Üyelik 07.04.2022
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

aknvrl adlı üyeden alıntı

Selamlar, arkadaşımız sadece bir test yapıp alım yapacak olan arkadaşları bilgilendirmiş. Aykırı olan bir durum yok. @ProfReklam arkadaşımıza istinaden; Referanslarını gerçekten görmediğiniz, eski kullanıcı olmayan insanlardan uzak durmanız tavsiyemdir. Sevgiler, Hayırlı Satışlar...

Alım yapacak arkadaşları ney için bilgilendirmiş tam olarak. Alıp denemiş mi? Benim şahsi bilgilerim üstünden yapılan bilgilendirmenin konuyla alakası nedir tam olarak? Ayrıca foruma daha yeni katıldım ve katılır katılmaz platin üyeliğimi de aldım. ************** olsam bunları yapmama pek gerek yok diye düşünüyorum. Yine de düşüncen için teşekkürler :) İyi günler

Edit: Şunu da ekliyim arkadaşınızın son 12 aydır ne bir ticareti ne de bir referansı var onun konularına da aynı şekilde yaklaşıyorsundur umarım :)

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: beratchi (11.06.2023 16:58)

• Üyelik 21.02.2023
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%0)

aknvrl adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim . Aslında yazma amacım test edip almaktı. Fakat bir çok yerden iletişim sağladık hepsine farklı konum verdi. Ayrıca buluşmak istiyorum TR numaranız var mı dedim onada "yok" dedi. 

Arkadaş bir kaos yaratarak işin içinden çıkmaya çalışıyor ama malesef görüntüler bariz ortada. Teşekkür ederim ayrıca yorumun için. Umarım yetkililer konuyu inceler.

• Üyelik 07.04.2022
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Teşekkür ederim . Aslında yazma amacım test edip almaktı. Fakat bir çok yerden iletişim sağladık hepsine farklı konum verdi. Ayrıca buluşmak istiyorum TR numaranız var mı dedim onada "yok" dedi. 

Arkadaş bir kaos yaratarak işin içinden çıkmaya çalışıyor ama malesef görüntüler bariz ortada. Teşekkür ederim ayrıca yorumun için. Umarım yetkililer konuyu inceler.

Bilmiyorum başına geldi mi fakat real numarasını kullanan bir çok kişi kimliği belirsiz kişiler tarafından tehditlere uğruyor ben seninle veya bir başka müşterim ile gerçek numaramı paylaşmak zorunda değilim.

Bunun haricinde buluşacaksan sana yorumlarda gereken cevabı verdim zaten :) Buyur gel beklerim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al