wmaraci reklam

İndex problemimi çözemiyorum

4 Mesajlar 498 Okunma
wmaraci reklam

dogukanerdagi34 dogukanerdagi34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2023
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Jandarma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Selamlar, 1 aylık sitem yaklaşık 80 içeriğim var. Her içeriğim ortalama 1.sayfada yada 2.sayfada yayınlanıyor ancak daha sonra yok oluyor indexim hiç bir şekilde indeximi göremiyorum sorun nedir?

Örnek olarak: https://ogrenicem.com/ventolin-buhar-balgam-soktururmu-ventolin-muadili/

Ventolin Buhar Balgam Söktürürmü aramasında 6-7.sıradaydım daha sonra komple kalkttı indexim göremiyorum arama sonuçlarında.

NOT: konu örnek olarak verilmiştir. Böyle birsürü içerik var dün yoktu mesela bu konu araması googlede bugün tekrardan gelmiş sıralamaya

Mesaj 2 defa düzenlendi. Son düzenleyen: dogukanerdagi34 (03.08.2023 16:51)

wmaraci
reklam

Bu mesaj @Pasa tarafından doğru cevap olarak işaretlenmiştir.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

Sitenizi kontrol ettim

150 200 liraya satılan 100 Blog Backlink isimli paketlerden yaptırmışsınız. Az paraya çok çalışma yaptıran sazanov platformuna siz de hoşgeldiniz. Hocam backlink geçmişiniz tamamen spam :)) Siteniz spama girmek üzere, siz gelmişsiniz diyorsunuzki index problemim var vs :) size yapılmış backlink çalışmalarının tamamını kaldırın böyle backlink olmazki, tabiki sitenizi bile kaybedersiniz bu kafayla giderseniz. Yanlış anlamayın sert uyarı olsun diye yazıyorum bu şekilde.

1 aylık sitede 80 içerik var dediniz, bir de içerik bazında bakalım bu içerikler nerde yazdırıldı ? Sıfırdan mı yazıldı, Aİ ile mi yazıldı, spinleme mi yoksa çevirme mi tam olarak içeriklerin özelliği nedir ? 

Mesela genel index problemi yaşamanızla ile ilgili şu konuyu okuyun derim, çözüm sunmuş olayım fakat bu backlinklerle çok zor yani başarılı olmanız. Keşke yaptırmadan önce araştırsaymışsınız.

https://wmaraci.com/forum/google/yazilarinizin-saniyesinde-google-da-gozukmesini-ister-misiniz-wp-otomatik-index-654562.html

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: LastWebmaster (03.08.2023 14:37)

kişi bu mesajı beğendi.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

Sitenizi kontrol ettim

150 200 liraya satılan 100 Blog Backlink isimli paketlerden yaptırmışsınız. Az paraya çok çalışma yaptıran sazanov platformuna siz de hoşgeldiniz. Hocam backlink geçmişiniz tamamen spam :)) Siteniz spama girmek üzere, siz gelmişsiniz diyorsunuzki index problemim var vs :) size yapılmış backlink çalışmalarının tamamını kaldırın böyle backlink olmazki, tabiki sitenizi bile kaybedersiniz bu kafayla giderseniz. Yanlış anlamayın sert uyarı olsun diye yazıyorum bu şekilde.

1 aylık sitede 80 içerik var dediniz, bir de içerik bazında bakalım bu içerikler nerde yazdırıldı ? Sıfırdan mı yazıldı, Aİ ile mi yazıldı, spinleme mi yoksa çevirme mi tam olarak içeriklerin özelliği nedir ? 

Mesela genel index problemi yaşamanızla ile ilgili şu konuyu okuyun derim, çözüm sunmuş olayım fakat bu backlinklerle çok zor yani başarılı olmanız. Keşke yaptırmadan önce araştırsaymışsınız.

https://wmaraci.com/forum/google/yazilarinizin-saniyesinde-google-da-gozukmesini-ister-misiniz-wp-otomatik-index-654562.html

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: LastWebmaster (03.08.2023 14:37)

birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

ardabasar ardabasar basarmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2022
  • Yaş/Cinsiyet 16 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 82 / 81
  • Ticaret 7, (%100)

Spam Backlink ve Yapay Zeka ile yazılan içeriklerden kaynaklı. Zararlı Backlinklerden kurtulun veya daha sağlıklı bir SEO çalışması için benimle iletişime geçin. Ucuz yollarla yapılan işlerden uzak durun sitenizi mahvedersiniz.

Sağlıklı bir SEO çalışması için benimle iletişime geçebilirsiniz. Sitenizi zararlı backlinklerden kurtarır, sağlam ve kaliteli bir SEO çalışması yapabiliriz. Özel Mesaj atmanız yeterlidir.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2210
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

@LastWebmaster  @ardabasar gereken cevabı vermişler zaten ama ben içeriklerinize baktığımda yapayzeka ile yazılmış içerikler olarak görüyorum ki google bu konuda fikrini demişti zaten.

LastWebmaster ardabasar

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al