wmaraci reklam
lidertakipci

Uzaylılar 2012'de gelecek! - Şok olmayın, alışın!

38 Mesajlar 6.763 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

pmxd pmxd Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Grafikerlik
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 33 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Kişisel görüşüm (Pmxd)
Bana göre gelebilirler ve gerçekten okumanızı öneririm. Sıkılmayın, vaktim yok demeyin, üşenmeyin okuyun.

EDİT: Uzaylıların varlığının kanıtıyla ilgili başka bir haber.

Uzaylılar, 2012'de gelecek!
UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, “CIA, MİT'ten UFO'larla ilgili görüntüleri resmî olarak istedi” derken, dünyaca ünlü yazar Erich Von Daniken, uzaylıların 21 Aralık 2012'de dünyaya geleceğini öne sürdü.

Uzaylılar 2012'de geliyor!
Dünyaca ünlü yazar Erich Von Daniken, Maya takvimine göre uzaylıların 21 Aralık 2012'de dünyaya geleceklerini iddia etti. 4. Uluslararası UFO ve Yeniçağ Kongresi, önceki gün İstanbul'da toplandı. Airport Otel'de düzenlenen kongreye uzaylılarla ilgili araştırmalarıyla dünyaca ünlü Erich Von Daniken de katıldı. Burada gazetecilerin sorularını cevaplayan Daniken, dünya dışı varlıklarla gelecek birkaç yılda hiçbir iletişim ve temas olmayacağını ileri sürdü.

Şok olmayın, alışın!
Ancak dünyaya geleceklerine dair tarihte birçok işaret bulunduğunu öne süren Daniken, “Orta Amerika'daki eski bir kültür olan Maya takvimine göre 21 Aralık 2012'de gelecekler. Bu tarihten birkaç yıl önce veya sonra olabilir” dedi. Bu buluşmanın insanlık için çok iyi olacağını, ancak şok olmamak için her olasılığa iyi hazırlanmak gerektiğini savunan Daniken, “Bu olay, gerçekten olacak. Bütün metinleri okudum. Tüm Maya figürlerini taradım” diye konuştu.

Kafaları gözleri var!
Daniken, “Bize mi benzeyecekler?” sorusu üzerine şunları kaydetti: “Teoriye göre aynı biçimde olmayacak. Dünya dışı varlıklar enerjinin bir formu, belki uçan fil bile olabilir. Ancak başka bir teoriye göre bize benzeyen birçok dünya dışı varlık bulabiliriz. İnsan benzeri tipler. Büyük gözleri ve birçok parmakları olmayacak belki, ama bir kafaları, göğüsleri ve bacakları var. Bence dünya dışı varlıklar bize dostça davranacak yardım edecekler. Geçmişte onlar insanlığa öğretmen gibi davrandılar. Bunları uzay kovboyları gibi de düşünmeyin ama onlardan bir şeyler öğreneceğiz.”

UFO görmedim; ama..
Daniken, kendisinin hiç UFO görmediğini ama bu konuda yıllardır araştırma yaptığını dile getirerek, dünya dışı varlıkların geçmişte bir şekilde dünyaya geldiğine emin olduğunu belirtti. Toplantıda yapılan konuşmaların ardından farklı zamanlarda İstanbul, Antalya, Çanakkale, Ankara gibi farklı yerlerde amatörce çekilmiş ve UFO olduğu iddia edilen görüntüler sunuldu.

TÜBİTAK, doğruladı!
Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Kumburgaz'da Mayıs ayında çekildiği ileri sürülen ve “UFO” olduğu iddia edilen görüntülerin bu konuda en şüpheci olanları bile ikna etmeyi başardığını söyledi. Akdoğan, Kemerburgaz'da 2007'de çekilen UFO görüntülerinin, TÜBİTAK tarafından incelendiğini ve görüntülerde yer alan cismin uydu, uçak veya atmosferik bir fenomen olmadığı, tanımlanamayan bir cisim olduğu şeklinde rapor verildiğini söyledi.

Bize dostça davranacaklar!
Bu buluşmanın insanlık için çok iyi olacağını ancak şok olmamak için her olasılığa iyi hazırlanmak gerektiğini savunan Daniken, ''Bu olay gerçekten olacak. Bütün metinleri okudum tüm maya figürlerini taradım'' diye konuştu.

Kaynak

wmaraci
reklam

GsliKahraman GsliKahraman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci :)
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 761 / 199
  • Ticaret 2, (%100)
E ne diyelim :)
Gelene kapımız açık dostca gelirlerse buyursunlar :D
pmxd GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

NetBlogi NetBlogi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 44 / 39
  • Ticaret 3, (%100)
Gelsinlerde bi tepsi baklava ısmarlayalım
pmxd GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

demreli demreli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 47 / 103
  • Ticaret 0, (%0)
buyursunlar kapımız açık seneye de biz gideriz.
Riza pmxd GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

demreli adlı üyeden alıntı

Uzay Deplase :D
GsliKahraman pmxd GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

exorcist26 exorcist26 Türkçe Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Van
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 37 / 78
  • Ticaret 25, (%100)
Demirden korksak trene binmezdik , uzaylıdan korksak starwars izlemezdik :) Kapımız sonuna kadar açık :)
Sinan pmxd Ghost

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Grafikerlik
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 33 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

demreli adlı üyeden alıntı

Güldüm :D

Benim anladığıma göre bu mayalarla uzaylılar iletişim halindelerdi ve mayalar 2012de dünyanın sonunun geleceğini bildikleri ve insan ırkının devam etmesi için önceden uzaylılarla konuşup dertleşmişler demişlerki "ya hocam 2012 de dünya yok olacak siz gelin bu insanları alın yanınıza sizin gezegende barındırın" falan filan saçmaladım sanki biraz ama :D

Extreme Extreme WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 9 / 17
  • Ticaret 5, (%100)
dünyanın çivisi çıktı zaten gelsinler de bir el atsınlar bizi ancak bu saatten snra uzaylılar yola getirir.
pmxd

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Grafikerlik
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 33 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Extreme adlı üyeden alıntı

dünyanın çivisi çıktı zaten gelsinler de bir el atsınlar bizi ancak bu saatten snra uzaylılar yola getirir.

Bencede zaten bana göre bu evrende başka ırklarda var ve belkide bazıları bizden daha üstün.. Hatta bir haber vardı onun içinde bir konu açayım..

Ek Olarak: Bahsettiğim haber..

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)
hayırlısı be gülüm :D
pmxd

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al