Merhaba arkadaşlar,

Konu başlığında belirttiğim gibi aylık 200 dolar ortalamasıyla para kazandığım TL olarakta 6500 TL ye denk gelen para kazanma sistemi ve altyapısını satışa çıkartıyorum. Genel olarak konu üzerinde özet bilgisi vereceğim gerçekten ciddi almak isteyen arkadaşlara ise detaylı bilgi vereceğim. Satın alan kişiye ise tüm sistemi vereceğim. Nasıl çalışıyor, nasıl para kazandırıyor ve para kazancı nasıl artar tüm detayları ince ince sonuna kadar anlatacağım. Ben bu satış konusunda size balık tutmayı öğretmiyorum... Direk size sürekliliği olan bir balık veriyorum! Bunu daha büyük bir balığa yada balinaya dönüştürmek sizin elinizde. Tabi ki daha kötüsü de olabilir ama önceliğimiz bu değil.  Aktif kazançları ve tüm sistemi görseller ve kanıtlarla birlikte göreceksiniz. Sistem çok vakit ayırmadığınız pasif gelir sağlayan ama çalışma olmadan da kazanç getirmeyen bir sistem. Çalışmaya ise vakit ayırdığımız süre günde şuanda bu gelirleri sağlamak için maks 30dk. Evet maksimum 30 dakika! 30 dakika çalışacak vakit olmayan insana almasını tavsiye etmiyorum. En önemli kısmı ise benim vereceğim detaylar + bilgiler ile satın alan arkadaşın bu işi çok kolay yapabilecek olması..! Gelelim detaylara;

Site adresi: ( SİTEYİ SADECE SATIN ALAN KİŞİ BİLECEK )

Sitenin aylık getirisi: 200$

Sitenin açılış tarihi: 15.04.2024

DA / PA Değerleri: -

Kategori / sitenin içeriği: Dating

Günlük hit sayısı: 400-500

Ziyaretçi kaynağı: %100 Twitter ( X )

Domainin yaşı: 4 ay

Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Tüm içerikle satılık- sınırlama yok

Hosting dahil mi?: Evet ( 1 ay )

Banlı olduğu sponsor var mı?: Yok

Banlı olduğu arama motoru var mı?: Yok

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?: Dahil

Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok

Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: Yok

-Sistem altyapısında neler var?

1 adet domain

1 adet web hosting

Dating .com wordpress web sitesi ( yabancı )

4 adet twitter hesabı ( yabancı fake kadın )

Twitter not: Twitter hesapları mevcut sistem sayesinde her gün takipçi kasıyor. Her hesaba gelen doğal takipçisi sayısı günlük +200

4 adet twitter blue aboneliği ( aylık )

1 adet twitfly ( twitter botu ve bot ayarları da teslim edilecek )

1 adet vds ( sanal sunucu )

Twitter İstatistikleri

Etkileşim Grafikleri 

Kazanç Kanıtları

Aldığım Ödemeler

Gelelim sistemin fiyatına.

Sistemi tam tamına 8 aylık kazancına satıyorum 8x6500tl = 52.000 ( BİN TL ) Kısa süreliğine 46 BİN TL

8 ay sistemi çalıştırarak şuan ki mevcut kazancı üzerinden parayı amorti edersiniz. Sistemi geliştirir ve daha fazla kazanmaya başlarsanız belki 6 ay belki 2 ayda amorti edersiniz bu tamamen sizin elinizde. Geriye kalan aylar ise hanenize ek kazanç olarak yansır. Benim satış fiyatım 8 aylık gibi gayet makul bir gelir seviyesindedir. Ciddi alıcılar kendini kanıtlamadığı sürece ek detay vermeyeceğim. Sistemi ise tekrar ediyorum alan kişiye bu anlattıklarım dahilinde tamamen teslim edip gerekenleri öğreteceğim. Ekstra olarakta satış sonrası 5-7 gün destek sağlayacağım.

-Teslim alacaklarınız:

1 adet web sitesi

1 adet domain

1 adet hosting

4 adet takipçili twitter hesabı

( sadece twitter hesaplarını bireysel satsanız sanırım 10-15 bin tl eder  )

4 adet twitter hesap klasörü + fake hesap görselleri

4 adet 1 aylık twitter blue aboneliği (mavi tik)

1 adet 1 aylık twitfly (xfly bot ve bot ayarları)

1 adet 1 aylık vds (sanal sunucu)

İletişim: 0539 722 92 71 (whatsapp) - WMARACİ (PM)

Dip not: Konuda LosPollos , CPA ve Twitter ile gerekli ana detaylar yazmaktadır. Onun haricinde ki ek detayları sadece ciddi gördüğüm alıcılara vereceğim. Sistemin para kazandıran tüm detaylarını ise sadece sistemi satın alan 1 kişi bilecek. Gereksiz yere vakit çalmazsanız çok sevinirim. Hepinize iyi forumlar dilerim.