lostyazilim

Ücretsiz bloglar ve SEO

13 Mesajlar 1.759 Okunma
lstbozum

musaityerde musaityerde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Mühendis Bozuntusu ama halen okuyor.
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
sidebar yerine footer ya da headerdan alınan linkler daha iyi oluyor.

wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Blog açıp bunlardan link alman fayda sağlar ! Ama

Açtığın bu bloglara özgün içerik eklemek zorundasın. Tüm bloglara aynı yazıyı eklersen faydası olmaz.

Paravan blog denilen bu olay çok fazla emek ve zaman gerektiriyor. Ayrıca bu blogları kendi sitene link vermek için açtığını google anlarsa kurtuluşun yok filtreye girersin tüm emeklerin boşa gider.

Son olarak söylemek istediğim şey şu; Doğol yollarla yükselmeyen tüm siteler geleceğe kalmayacak.

Doğal yol da şu ziyaretçi içeriğini beğenecek. Günlük atıyorum 10 bin ziyaretçi o siteye girecek. İşte o zaman sırtınız yere gelmez.

bybolu bybolu Livesesli Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Şöyle diyeyim Hitler ile ilgili bir yazı yazıp ana sitedeki Hitler yazısına link verdim, Atatürk ile ilgili yazıp ana sitedeki Atatürk ile ilgili yazıya link verdim, Malazgirt ile ilgili bir yazı yazıp ana sitedeki Malazgirt ile ilgili yazıya link verdim.... Bu fazlasıyla sırıtan bir durum olmaz mı? Hangi konuda yazı varsa mutlaka aynı sitedeki ilgiye konuya bağlantı olması göze batmaz mı?

Simdi zaten yazilarinin güclü br sekilde cikmasi icin illaki Sosyal Paylasim Sitelerinde makalelerinizi tanitiyorsunuzdur. Meselem Twiter, Facebook, Friendfeed gibi siteler´de hatta bazi kurulumlarin eklentileri var onlari entegre´de edebilyiorsunuz bu durumda yazilariniz inanilmaz bir ölcüde güclü cikiyor. Ancak hit olayi ve cogul etiketler konusunda tavsiyem ayni konular üzerine Anasayfanizdaki makaleleriniz de ki yazilarda, cogul etiketlerden uzak durmaniz. Zaten makale basliginizda bir etiket konumunda. ben bunu 1/2 etiket olarak ediyorum genel´de. cogu zamanda bos birakiyorum. Sitenizin taglarinin olmasi cok önemli her nekadar yuksek bir hit oraninda olan bir kelimede olsa. Taglarinizin üzerine calisma etmeniz, Konulariniza sürekli olrak cesitli blog sayfalarindan Link vermekten daha pratiktir. Taglarda güclü oldugunuzda zaten istenilen konularda da hakimiyet kuracagi makalelerin kesindir. Ancak hit acisindan düsündügünüz olay Konulara Link vermek Blog sitelerinde söledigim gibi sadece o konuyu arama motorlarin da güclü kilar.

<a href="http://www.livesesli.com">livesesli</a>
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al