siyahh adlı üyeden alıntı

PM ile yanıtladım...

Uzman olma konusunu şöyle açıklayalım;

Eğer bu işi ciddi anlamda ticarete dökecekseniz ileri derecede bilginizin olması gerekiyor ki bizim hazırladığımız rapor sistemi ile tek taraflı ticaret zaten olmazdı ve bizde buna nazaran daha üst paketi çıkarttık.Siz ticaret yapmak istiyorsanız bu işlerde uzman olmanız gerekiyor.Bizim yaptığımız iş SEO danışmanlığından bir kaşık,site içi raporlamadan bir kaşık şeklindeydi.Yani her birini karıştırıp paylaşıyorduk ödev sistemleri hazırlıyorduk(seo danışmanlığı),site içi hataları gösteriyorduk(site içi hata tarama).Sizde bu sektörlerde iddaalı olmanız için azda olsa kod bilginizin olması gerekiyor.Sonuçta SEO sistemlerinde: "-Tamam ben hatayı buldum" demek yetmiyor maalesef.Tek tek bakmanız ve incelemeniz lazım...

PM'de paketimizden ve ufak detaylardan bahsettim bilginize...

Saygılarımla,Kolay Gelsin...

PM'nizi inceledim ve cevap verdim de dediğim gibi enim amacım bu işi ticarete dökmek değil, benim amacım bu işte bilgi sahibi olmak bu işi öğrenmek ve kendi raporlarımı öyle sizin gibi raporlar olmasa da ufak çaplı genel eksikleri ortaya koyabilecek SEO için önemli olan bir takım şeylerin raporudur.