[COLOR=#000080]Site İsmi(Link):[/COLOR] PlusOOO Webmaster Forum

[COLOR=#000080]Google PageRank(PR):[/COLOR] 0

[COLOR=#000080]Açılış Tarihi:[/COLOR] 05.07.2012

[COLOR=#000080]Site İçeriği:[/COLOR] Webmaster Forumu

[COLOR=#000080]Site Adresi:[/COLOR] http://www.plusooo.com/

[COLOR=#000080]Uzun ve Kısa vadeli hedefler:[/COLOR] Webmaster Forumları arasında bir farklılık yaratmak, güzel bir ortam oluşturmak

[COLOR=#000080]Belirtmek İstedikleriniz(Varsa):[/COLOR]

Merhaba arkadaşlar..
5 Temmuzda 2 arkadaş kurduğumuz forumu geçen sürede kapatma kararıda aldık ama sonradan ben devraldım..
Webmaster forumları arasında bir farklılık yaratmak istemekteyiz, amacımız bu sektörden para kazanmak vs. de değil.. İstediğimiz bir ortam olsun webmasterler için oluşturulmuş güzel bir yer olsun.. Bunu istemekteyiz..

Bu yüzden bu forumu kurduk..

Şuan için 2 Yönetici 1 Genel Moderatör 5 Kategori Moderatörü ile oluşan bir ekibimiz var..

Pes etmeyi düşünmüyoruz olmuyor deyip 2 ay sonra forumu kapatmak gibi bir niyetimiz de yok..
Neden geleyimki farkınız ne derseniz gerek kategorilerimiz bölümlerimiz olsun herşey belirli bir düzen düşünülerek yapılandırıldı.. Söylediğim gibi farklılık yaratmak istiyoruz :)

Olana kadar uğraşacağız :)

Konuda herkes webmaster forumu açıyor filan gibi cevaplar istemiyorum..
Tek tek raporlayacağım..
Site hakkında söylemek istediğiniz bir şey varsa buyrun yazın tartışalım ama dediğim gibi tutmaz yazık uğraşmayın 2 ay sonra kapanır vs yorumları sevmiyorum kimse sizi yorum yapmaya zorlamıyor..

Ekibimizde eksiklerimiz var eğer bize destek olmak isterseniz ulaşırsanız sevinirim..

Neden bir webmaster forumunda webmaster forumu tanıtıyorsunuz diyenler olacaktır elbet baştan söyleyeyim..
Başka nerede tanıtabilirim.. Webmasterlere başka nereden ulaşabilirim :)

Forum kurallarınada baktım açılan konularada webmaster forumu tanıtmak yasak değil.. Onlarda webmaster forumu tanıtılmış :)

Forumumuza gitmek için : PlusOOO Webmaster Forumu

Herkesi Bekliyoruz!