wmaraci reklam
lidertakipci

İndex Banlı Domain Kurtarma ?

3 Mesajlar 892 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar, Çok hoşuma giden bir domain var. Şuanda kaydedilebilir fakat google dan index banlı.

Bu domain adresini alsam, tamamen legal bir içerikle site kursam, google dan index banı kaldırma % kaçtır ?

Veya hangi yolları izlemem gerekir. ( daha önce hiç ban yemediğim için bilmiyorum )

Ek Olarak: Yardım edecek kimse yokmuu :)

wmaraci
reklam

Buguludusler Buguludusler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
% olarak değerlendirmek zor ama legal bir içerik ile tekrar değerlendirme isteği ile başvuru yaptığınız zaman açılacağını düşünüyorum.
Karşılaştığım 1 örnekten yola çıkarsak. Ban yemiş bir domain için yapılan en mantıklı şey tüm indexleri kaldırıp farklı bir tasarım ile değerlendirme istendiği zaman kaldırıldığına şahit oldum. Yaklaşık 1 ayı bulur.

Ve burada önemli bir noktada şu . Domain boşta ve yeniden regliyeceksiniz. Başarılı bir sonuç alacağınızı düşünüyorum.

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

Buguludusler adlı üyeden alıntı

% olarak değerlendirmek zor ama legal bir içerik ile tekrar değerlendirme isteği ile başvuru yaptığınız zaman açılacağını düşünüyorum.
Karşılaştığım 1 örnekten yola çıkarsak. Ban yemiş bir domain için yapılan en mantıklı şey tüm indexleri kaldırıp farklı bir tasarım ile değerlendirme istendiği zaman kaldırıldığına şahit oldum. Yaklaşık 1 ayı bulur.

Ve burada önemli bir noktada şu . Domain boşta ve yeniden regliyeceksiniz. Başarılı bir sonuç alacağınızı düşünüyorum.

Evet domain boşta uzun süredir hemde. Mantık olarak sahibi değişen bir domain'in içeriği tamamen yasal ise açılması gerekir ama google bu sağı solu belli olmuyor.

Ben yinede şansımı demedek istiyorum açılırsa açılır, açılmazsa da sağlık olsun :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al