sarkos adlı üyeden alıntı

Anladığım kadarıyla size hayatınız boyunca hiçbir şey üretmemişsiniz emek kelimesinin zerresini tatmamışsınız ayrıca kimse sana zorla o temayı kullandırtmıyor istiyorsan ya kendin yaz ya da ver parasını en olmadı başka tema kullan.
Halinize yatıp kalkıp şükredin bazı insanlar piyasaya s.çtı şimdi herkes güzelim tasarımları 50 liraya satıyor yabancı ülkelerde bir tasarıma binlerce dolar dökenler var sen bedava tema bulup footerındaki linki kaldıracaksın bu emeğe saygısızlıktır, hırsızlıktır.

Ayrıca demişsiniz ki karşılıksız tema kodlayıp dağıtan çok var onu kullan o zaman?

Ben yabancı ülkelerdeki BİNLERCE dolar olan scriptlerin bedava dağıtılan sürümlerini alıp üç beş yerini değiştirip altınada imza çakan çok tasarımcı gördüm duydum. Benim sözüm kendi kodlamasına sahip ve özellikle linkin kaldırılmamasını isteyen coder lara değil siz yanlış anladınız.

WP kullanıyor olsaydım direk parasını verip tema alırdım. Fakat editlenmiş bir temanın altında birinin imzasını görürsem de çekinmem hemen kaldırır dağıtırım.