wmaraci reklam

Wordpress Tema Entegre Ücreti Hakkında!!!

28 Mesajlar 5.132 Okunma
smmexpress

GhostRider GhostRider Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1139
  • Beğeniler 125 / 136
  • Ticaret 46, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle karşı olduğum ve gerçekten sinirlerimi bozan bir olay hakkında konuşmak istedim.Kategori olarak burayı seçtim çünkü konumuz Wordpress.

Evet gelelim konumuza bildiğiniz üzere En çok kullanılan alt yapı sistemi Wordpress ve gerçekten hakkınıda veriyor, o konuda sıkıntı yok.

Sıkıntı şu ki; Yeni başlayan veya ücretli entegre işine giren arkadaşların WP entegre yaptırmak isteyen arkadaşlara verdikleri fiyat piyasayı öldürdü!
Gerçekten öldürdü öyle böyle değil, ben WP entegreye başladığım zamanlarda bir WP entegre minimum 200 TL iken şimdi adamlar 30 TL'ye 50 TL'ye entegre yapıyorlar, nasıl yaptıkları beni ilgilendirmiyor beni ilgilendiren kısım şu ki bu olay yüzünden adamlar gelip diyorlar ki 50 TL ye entegre yapan var sizler niye bu fiyata yapıyorsunuz? Tabiki benim cevabım belli buyrun gidin o zaman ona yaptırın.

Arkadaşlar bu çocuk oyuncağı değil, bu bir ticaret piyasasıdır.
Belli bir fiyat vardır, bu fiyatın altına girilirse piyasa ölür.
Bilmiyorum doğru ya da yanlış düşüncelerim var ama ben bunun doğru olduğuna inanıyorum.
Çünkü arkadaşlar piyasayı öldürmenin amacı yok, ben bana iş gelsin veya şöyle olsun falan diye değil o arkadaşların kazanmalarını istemiyormuyum? ASLA böyle bir düşüncem yok.Allah daha çok versin, daha çok kazansınlar ben isterim ki daha çok kazansınlar gerçekten bu böyle.Ama piyasayıda öldürmenin manası YOK!!

Yazıyı baştan sona kadar okuduğunuz için teşekkür ederim bu konuyu tartışma yaratmak için değil tam aksine düşüncelerimi belirmek için söyledim, belki o arkadaşlarda bu sorunları düzeltirler.
Onur89TR bsakizli PC MERAKLISI

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mexnet mexnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İşletme Yönetimi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 71 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
Yapçak bişey yok bu rekabet piyasası 1 lirayada yapar isterse 1000 liraya'da bunu engelleyemezsin.
Gatmer tehnoloji

kişi bu mesajı beğendi.

AkLımın İpLerini SaLdım !

• Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1139
  • Beğeniler 125 / 136
  • Ticaret 46, (%100)

mexnet adlı üyeden alıntı

Yapçak bişey yok bu rekabet piyasası 1 lirayada yapar isterse 1000 liraya'da bunu engelleyemezsin.

Biliyorum engelleyemem de şimdi şöyle bir şey var bir ücret var o arkadaş para kazanacak diye diğer arkadaşlarında piyasalarını engelliyor sorun bu.
Ben konuda da belirtim tabiki isterim daha fazla kazanmalarını ama bu yaptıkları yanlış

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
sen olabildiğince yüksek fiyat söyleki kimsenin parası çöpe gitmesin.

ozergul.net/com
wmaraci
wmaraci

EftalBulut EftalBulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 106 / 217
  • Ticaret 180, (%100)
Eğer bana diyorsan adama 200 TL desek mırın kırın edip 50 ye düşürüyorlar.

Piyasayı ben düşürmedim :) Entegre konusu bile açmadım ama yinede yazıyorum onada fazla diyorlar.

Sende haklısın.

• Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1139
  • Beğeniler 125 / 136
  • Ticaret 46, (%100)
Ya arkadaşlar ben kimsenin entegresine birşey demiyorum sakın yanlış anlamayın.
2-3 tane tema entegre etmekle wordpress de uzmanım demek doğrumu ?

Ek Olarak:

ProTech adlı üyeden alıntı

Eğer bana diyorsan adama 200 TL desek mırın kırın edip 50 ye düşürüyorlar.

Piyasayı ben düşürmedim :) Entegre konusu bile açmadım ama yinede yazıyorum onada fazla diyorlar.

Sende haklısın.

Bak kardeşim ben sana veya bir başkasına kimseye birşey demiyorum genel olarak konuşuyorum.

Şimdi bu işin bir piyasası var, şimdi sen 200 tl diyorsun dimi?
Adam mırın kırın edip indiriyor sen inmiyeceksin kardeşim 50 tl kazanıcaksın ama sallamasyon olacak şimdi sen 200 TL lik işemi daha önem verirsin yoksa 30-40 tl ye.

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Hocam emin ol bu diğer ticaret konularında da geçerli. Geçen yıl aylık 10 15 liraya sattığım linki 5 liraya satamıyorum.2 liraya link satanlar yüzünden, bu piyasayı öldürme olayı tema entegresnde de var dediğin kadarıyla.Keşke belli standartları olsa bu konuların.

• Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1139
  • Beğeniler 125 / 136
  • Ticaret 46, (%100)

supheli adlı üyeden alıntı

Hocam emin ol bu diğer ticaret konularında da geçerli. Geçen yıl aylık 10 15 liraya sattığım linki 5 liraya satamıyorum.2 liraya link satanlar yüzünden, bu piyasayı öldürme olayı tema entegresnde de var dediğin kadarıyla.Keşke belli standartları olsa bu konuların.

Yani, şimdi arkadaşım bak şimdi 40 tl ye entegre yapan veya bilmem ne ticareti yapan arkadaşlar ileride bu fiyatın kat kat üstünde entegre yapacaklar ve şöyle bir geriye dönüp baktıklarında ne kadar çok ucuza yapıyormuşum veya satıyormuşum be diyecekler olacak, ama burada sen para kazanıcaksın diye başkasınında ekmeğiyle oynamanın manası yok.

Karyotip Karyotip .... Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sağlık Çalışanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 1479
  • Beğeniler 312 / 379
  • Ticaret 42, (%100)
Haklısın yapacak bir şey yok tanıtım yazısı konusunda da aynı sıkıntıyı ben çekiyorum..

sosyalme.com

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Piyasa ölmez arkadaşlar, komaya girer, yataklara düşer ama yine geri gelir.

Benzer bir şekilde reklam, grafik işleri ve hosting konularında da piyasada bir zorluk yaşanıyor. 3 liraya reklam veren, 10 liraya logo yapan ve buna bağlı yaptırmak isteyen, bedavaya yada 5 liraya sınırsız özellikli host sağlayan bir sürü kişi var.

Bu konularda hiçbirimizin elinden bir şey gelmez, adamların kaçtan ve nasıl yaptığına karışamayız.

Sonuç olarak, 5 liraya yapılan logo/tasarım ile 50 liraya yapılan logo/tasarım aynı olmaz. 70 liraya alınan sınırlı alt özellikli host ile 10 liraya alınan sınırsız alt özellikli host aynı olmaz. 200 liraya yapılan entegre ile 50 liraya yapılan entegre aynı olmaz.

Siz üretken arkadaşlarımıza düşen biraz beklemek, bırakın 5 liraya logo yaptırıp 10 liraya hosting alsınlar, 3 liradan reklam verip 30 liraya tema entegresi yapsınlar. Sonunda kaybedip size dönecekler :)
webmaker

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al