efendi12 adlı üyeden alıntı

@AzReTL

Aslında amacım şu :) Mesela veritabınından id'si 1 olan veriyi ekrana yazdıracak ve her yenilemede diğer veriyi yazdıracak ama son veriye geldiğinde tekrar id'yi başa alacak .

@ckurdu Teşekkkürler ama olmadı :)

Şu an vaktim yok bu yüzden detaylı bir kod veremeyeceğim.
Eğer mantığını öğrenmek isterseniz şu şekilde yapabilirsiniz. (Dediğim gibi henüz kodunu yazmadığım için sadece teori üretiyorum. Çalışabilir de çalışmayabilir de.)

Öncelikle $_GET['id'] ile id bilgisi alınır ve Session`a atanır.
Her yenilemede session +1 arttırılır.

Daha sonra bir txt dosyası ya da veritabanı tablosuna 1 değeri yazdırılır.

Sayfayı her yenilemede bu txt dosyasındaki ya da veritabanındaki 1 değeri bir arttırılıp bir azaltılır. Birinci yenilemede değer 0 olur, ikinci yenilemede değer 1 olur.
Daha sonra burada yapılması gereken işlem şudur.
Eğer veritabanı ya da txt dosyasındaki değer 1 ise, session[id] değerine yönlendirme yapılır. Otomatik olarak yönlendirme yaptığınızda sayfa yeniden yükleneceği için 1 değeri 0 olur ve script tekrar yönlendirme yapmaz.

Daha sonra sayfayı f5 yaparsanız 0 değeri tekrar 1 olur ve tekrar session['id'] değerine yönlendirilir.

Kodların uzun süreceğini ve fazla kontrol olacağını tahmin ediyorum fakat bu mantıkla büyük ihtimal istediğiniz olacaktır.

Son veriye gelirse de session[id] değerini 1 yaparsınız, tekrar başlar. :rolleyes:
Bir ara üşenmezsem böyle bir şey yazarım. Şahsen üşengeçlik yarışması olsa, yarışmaya gitmeyecek kadar üşengecim. :D