Expert adlı üyeden alıntı

üye olduk bakalım diğer Türk reklam firmaları gibi puff olmaz inş.
ilk eksiklik aktivasyondan sonra hoşgeldiniz % yazıyor kullanıcı idsini tanımlamada hata olabilir haberiniz olsun. değişkeninde problem var.

Hoşgeldiniz Sayın %site PTSReklam.com

2. Sistemin Türkce'leşirilmesi daha başlangıç aşamasında sanırım ama genede anlaşılır sıkıntı yok :)

3. rakiplerinizi geride bırakmaya yönelik teklifler ve tasarımlarla yola devam edersiniz umarım bu haliyle adkur vs gibi geçmişte tutunmaya çalışan firmalar gibi yalan olur :(

4. Gelen onay maili de ingilizce.

5. tekliflerde trendyolla alakalı bişey vardı yaptık gelir gider yok iedende girdim teklifler boş.

ve üye olduktan sonra konuyu açan kişinin profilini gördüm baştan görsem üye olmazdım size bi garezim yok ama sunucu işinde epey amatör olduğunuzu hatırlıyorum.

evet henüz başladık dediğim gibi daha üzerinde çalışıyorum inşallah aksilik olmazsa teklifleride yarın gece ekleyeceğim türkçeleştirme henüz bitmedi oda yarın gece biter inşallah

aksilik çıkmazsa herşey rayında giderse uzun soluklu birşey olur sizlerinde desteği ile

Ek Olarak: ne amatörlüğümü gördünüz bilmiyorum, veya ürün aldınız bir sıkıntımı çıktı bilmiyorum ama tabiki karar sizin teşekkür ederim yinede