Blogger Özel Etki Alanı Yönlendirme Sorunu

13 Mesajlar 3.184 Okunma
smmexpress

wtu wtu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tersine mühendis
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
Halen olmuyor bir değişiklik yok aynı hatayı alıyorum bugün yönlendirme yapan arkadaş varmı acaba sorun düzeldimi

wmaraci
reklam

Snowmann18 Snowmann18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Designer and Programmer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

MammaLi adlı üyeden alıntı

Cevap için teşekkürler...
"Alttaki görsele göre" demişsiniz ancak herhangi bir dosya eklememişsiniz ?

Bu soruya google forumlarında aldığım cevabı yazdım, orada da eklenti yok. Google Apps'a üye olduktan sonra panelde alan adı ayarları kısmını görürsünüz. Godaddy ile fazla uzun sürmüyor. Açılan sayfada da en üstte alan adı yeniden yönlendirme ayarları var zaten, onu da kolaylıkla bulursunuz.

Ek Olarak:

wtu adlı üyeden alıntı

Halen olmuyor bir değişiklik yok aynı hatayı alıyorum bugün yönlendirme yapan arkadaş varmı acaba sorun düzeldimi

Bu şekilde olması lazım. Ayar talimatlarındaki doğrulama kaydını domaininize ekleyin bir de benim ilk koyduğum resimdeki i4 IP'yi a (host) kaydı olarak girip alt resimde de CNAME bölümünde www kaydı olarak ghs.google.com'u girin olur.

MammaLi MammaLi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

Snowmann18 adlı üyeden alıntı

Bu soruya google forumlarında aldığım cevabı yazdım, orada da eklenti yok. Google Apps'a üye olduktan sonra panelde alan adı ayarları kısmını görürsünüz. Godaddy ile fazla uzun sürmüyor. Açılan sayfada da en üstte alan adı yeniden yönlendirme ayarları var zaten, onu da kolaylıkla bulursunuz.

Ek Olarak:

Bu şekilde olması lazım. Ayar talimatlarındaki doğrulama kaydını domaininize ekleyin bir de benim ilk koyduğum resimdeki i4 IP'yi a (host) kaydı olarak girip alt resimde de CNAME bölümünde www kaydı olarak ghs.google.com'u girin olur.

Tamamdır hallettim.Görselde belki ekstra bir şeyler vardır diye merak etmiştim.Teşekkürler şimdi bahsettiğim gibi oldu.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al