freelance iş ilanları

WM'a değişmeler var

9 Mesajlar 1.222 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Bugün gördüm artık 2 çeşit moderatör olmuş. Moderatör ve Kategori Moderatörü.Ayrıca rankda çok hoşuma gitti :) Melek -Androidsistem vs çoğu kişi bu Moderatörlüğe alınmış :)

Psycho Batuhan Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Evet sanırım dün akşam oldu bu değişiklik. Yine forum üyeleri bihaber bırakıldı bu konuda. Forumda olan bitenden maalesef haberimiz olmuyor.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 6005
  • Beğeniler 3911 / 3916
  • Ticaret 6, (%100)

supheli adlı üyeden alıntı

Evet sanırım dün akşam oldu bu değişiklik. Yine forum üyeleri bihaber bırakıldı bu konuda. Forumda olan bitenden maalesef haberimiz olmuyor.

Arkadaşlar bu yenilikler zaten görebileceğiniz basit ve normal yenilikler. Kategori mod olayını bilmeyen yoktur sanırım :) E wmaracı yönetiminede her yaptığı küçük değişiklikte biz şunu yaptık, biz bunu yaptık diye konu açmak doğru gelmiyor. Sonuçta hepimiz web'in master'larıyız. Bu tarz değişiklikleri kolaylıkla farkedip anlayabilecek insanlarız. Doğru değil mi? :)
Atakan myenes USglm

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

myenes myenes $php = new PHP(); Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Back-end Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 253 / 258
  • Ticaret 5, (%100)

Psycho adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bu yenilikler zaten görebileceğiniz basit ve normal yenilikler. Kategori mod olayını bilmeyen yoktur sanırım :) E wmaracı yönetiminede her yaptığı küçük değişiklikte biz şunu yaptık, biz bunu yaptık diye konu açmak doğru gelmiyor. Sonuçta hepimiz web'in master'larıyız. Bu tarz değişiklikleri kolaylıkla farkedip anlayabilecek insanlarız. Doğru değil mi? :)

Katılıyorum sürekli biz bunu yaptık şunu yaptık tarzı konular bir süre sonra kullanıcı aklında soru işaretli bırakır ve iyi bir izlenim olmaz ayrıca böyle bir şeyi söyleseler ne olur söylemeseler :)
Psycho

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Ben de dün fark ettim, çok iyi olmuş. Yalnız Kategori Moderatörü ile Altın Üye'lerin renk ve ikonları aynı, değişmesi düşünülüyor mu? Gerçi şu anda da pek sıkıntı yok sayılır, gerçi renk de kalmadı sanırım :)

Ekleme: özür dilerim, renk körlüğünün azizliğine uğramışım, yakından bakınca fark ettim renkleri :D

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Forumda daha üç beş ayını doldurmamış, adını sanını ilk defa duyduğum insanlar mod. yapılmış.Umarım faydalı olurlar. Bu konuda son mesajım...

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)

supheli adlı üyeden alıntı

Forumda daha üç beş ayını doldurmamış, adını sanını ilk defa duyduğum insanlar mod. yapılmış.Umarım faydalı olurlar. Bu konuda son mesajım...

Bence buna bakılmamalı. Belki adam profesyonel fakat 1 gün önce kayıt olmuş ? Yani başka olaylarda olabilir.WM Yönetimi böyle acemilik yapmaz diye düşünüyorum. Ama aralarında çok iyiler de var

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)

Psycho adlı üyeden alıntı

Gerekli yanıt verilmiş sanırım.

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Yusuf gerekli cevabı vermiş konuda.

Yapılan değişiklik farkedilebilir ve olağan bir değişiklikti. Bu yüzden bunun için konu açma gereği duymadık. Sonuçta eğer bir konu açıp duyuru yapacak olsak, bunu sizin değişiklikten haberdar olmanız için yapardık. E değişiklik fazlasıyla göz önünde ve bilindik. Konu açmaya gerek yok sanırım? :)

Konuyu uzamaması için kilitliyorum.

Yeni kategori moderatörlüğü sistemi tüm WM Aracına hayırlı olması dileğiyle.
Bariswp Metin USglm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al