Merhaba arkadaşlar uzun zamandır planlamasını yaptığım Burakisci V3 temasının çizimine bugün başladım ama çizim dediysem de Photoshop da değil henüz , bildiğiniz kağıta :D Yine ortaya değişik bir tarzda tema çıkartmaya çalıştım ve eğer istediklerimi yapabilirsem ortaya mükemmel bir tema çıkacağınız düşünüyorum.Benim sizlere sormak istediğim bir tema da en çok hangi özellikleri ararsınız , tema da nelerin bulunmasını istersiniz?İnce ayrıntılarla ilgili öneriler gelirse sevinirim çünkü tema paneli , sosyal paylaşım alanı , takipçi gösterim bölümü , slider vb. gibi alanlar zaten mevcut olacak.Sizin önerilerinizle de temanın son halini bitirdiğimde okuldan arttırdığım zamanlar da temayı bilgisayar da çizip kodlamaya çalışacağım , büyük ihtimalle ücretsiz olarak dağıtacağım temayı "Böyle İnsanlar Bitmiyor!" isimli yazımda belirttiğim nedenlerden dolayı da belki ücretsiz dağıtmak yerine satışa çıkarabilirim , belki de çok ciddi önlemler alarak belli başlı kişilere dağıtabilirim... (Temayı taratıp , birazdan koyabilirim :o)