arkadaşlar www.siradisihaber.com sitemde kullandığım bir haber yazılımı var. haber yazılımını aldığım firma sorunlar için her türlü hizmeti bugüne kadar verdi. Ama kısa süre önce webmasterlik işini bıraktı. Bu yüzden artık haber yazılımımla ilgili kendisinden teknik destek alamıyorum. bu yazılımı kullandığım 1.5 sene içerisinde her türlü sorunda kendisi hemen yardımcı olduğu için yazılımı incelemeye hiç gereksinim duymadım. Şimdi firmanın sahibi abi webmasterlik işini bırakınca sitedeki yazılım sorunlarını düzeltemiyorum doğal olarak.

Ben de bu yüzden siteyi wordpress'e taşımayı düşündüm. Artık çok güzel wordpres haber temaları var. Bununla birlikte 2. bir haber sitem için çok güzel bir wordpress teması hazırlattım. Bu temayı kullanmayı düşünüyorum. Ama haber yazılımındaki bilgileri wordpresse taşımak konusunda hiç bir fikrim yok. :/

bir webmaster arkadasim siteyi arsiv.siradisihaber.com şeklinde bir subdomaine taşı siradisihaber.com adresine de wordpress temasını kur dedi.

bu sistemin artıları ve eksileri nelerdir. bu şekilde yaparsam indexim de sorun olur mu?

ya da haber yazılımını wordpresse taşımak konusunda daha farklı bir fikri olan var mı ?

yardımlarınızı bekliyorum. kolay gelsin.