wmaraci reklam

Google Adsense'e tekrar başvurmak

10 Mesajlar 1.916 Okunma
smmexpress

freddie80 freddie80 teknoloji yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek mühendis
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 10 / 23
  • Ticaret 16, (%100)
Selam Arkadaşlar,
Bende Adsense tarafından ban yiyen mağdurlardanım,
fakat web sitem banlı olarak gözükmüyor sanırım sadece Adsense hesap sahibi olarak ben banlandım.
Farklı bir kullanıcı adıyla farklı bir adres göstererek yeniden aynı web sitem için Adsense başvurusu yapsam başvurum kabul olurmu? veya başka bir yöntem önerebilirmisiniz.

wmaraci
reklam

albar albar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşım siten banlı değilse sorun yok. Google sadece siteni yeterli görmüyor. Bence içerik olarak tamamen orjinal yap ve belli bir hite ulaş ondan sonra tekrar başvur. Site banlanmadıktan sonra sorun yok.

Güncel-Portal

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Farklı bir kimlik kullanman gerekecek, ve farklı bir google hesabı.

Gerçi öyle de yapsan eninde sonunda tutup yine banlıyor geçmişte adsense ban yiyen siteleri.

• Üyelik 14.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek mühendis
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 10 / 23
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam bu soruma cevap alamamıştım ama başka bi hesaptan yeni adsense aldım :) dediğin doğru site banlı olmadığı için sıkıntı olmadı
Bu arada bugün 1200 tekil hit geldi siteme:)

wmaraci
wmaraci

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

freddie80 adlı üyeden alıntı

Hocam bu soruma cevap alamamıştım ama başka bi hesaptan yeni adsense aldım :) dediğin doğru site banlı olmadığı için sıkıntı olmadı
Bu arada bugün 1200 tekil hit geldi siteme:)

Hocam dikkat ediniz...Tekrar hesap açmanıza sistemin izin vermesi gayet doğal diyebilirim ama her an Reklam verenlerimiz açısından risk falan diye başlayan bir mail gelmesi ve ban yemenizde doğaldır bunu unutmayınız....

Bu yüzden eski ban yiyen hesaplarınıza erişmiş olduğunuz pc den ve ağdan yeni adsense hesabını açmayınız bir şekilde anlıyorlar 2-3 güne kalmadan üstü örtülü bir takım klasik bir mail var onu bilgilendirme amaçlı göndererek banlıyorlar....

Kimlik bilgileri yanında adres bilgileride birazda olsa farklı olması kanaatindeyim...

Umarım sorun çıkmaz adsense ile aranızda...

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

• Üyelik 14.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek mühendis
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 10 / 23
  • Ticaret 16, (%100)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Hocam dikkat ediniz...Tekrar hesap açmanıza sistemin izin vermesi gayet doğal diyebilirim ama her an Reklam verenlerimiz açısından risk falan diye başlayan bir mail gelmesi ve ban yemenizde doğaldır bunu unutmayınız....

Bu yüzden eski ban yiyen hesaplarınıza erişmiş olduğunuz pc den ve ağdan yeni adsense hesabını açmayınız bir şekilde anlıyorlar 2-3 güne kalmadan üstü örtülü bir şekilde banlıyorlar....

Kimlik bilgileri yanında adres bilgileride birazda olsa farklı olması kanaatindeyim...

Umarım sorun çıkmaz adsense ile aranızda...

hocam aynı bilgisayardan yaklaşık 1.5 aydır giriyorum şimdilik sıkıntı yok.
yeni adsense kimlik ve adres bilgilerim tamamen farklı:)
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

hocam aynı bilgisayardan yaklaşık 1.5 aydır giriyorum şimdilik sıkıntı yok.
yeni adsense kimlik ve adres bilgilerim tamamen farklı:)

Hım 1.5 ay olduğuna göre kesinleşmiş kazancınız var şu an ve muhtemelen pin kodu olayınızda halolmuştur.... Umarım ilerde sıkıntı çıkarmaz adsense ben 4. ya da 5. hesabımı aldım habire banlanıyor bu sefer ne olcak bakalım aynı pc den girmeye korkuyorum arkadaşıma vercem bilgilerimi o girsin baksın riske giremiycem...

Kolay gelsin bol kazançlar hocam...

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

• Üyelik 14.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek mühendis
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 10 / 23
  • Ticaret 16, (%100)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Hım 1.5 ay olduğuna göre kesinleşmiş kazancınız var şu an ve muhtemelen pin kodu olayınızda halolmuştur.... Umarım ilerde sıkıntı çıkarmaz adsense ben 4. ya da 5. hesabımı aldım habire banlanıyor bu sefer ne olcak bakalım aynı pc den girmeye korkuyorum arkadaşıma vercem bilgilerimi o girsin baksın riske giremiycem...

Kolay gelsin bol kazançlar hocam...

aynı pc den girmede sorun olmuyor sanırım ama çok dikkat ediyorum yanlışlıkla tıklama yapmamaya, hatta sitemi giren çıkan arkadaşlara da tembihledim sakın reklamlara tıklamayın diye aynı ip den sürekli tıklama olmaması için
tabi google bu ne yapcağı belli olmaz bugün sorun yok ama yarın bi bakmışım banlanmışım:)
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

bulutweb bulutweb Web & Grafik Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web & Grafik Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 33 / 61
  • Ticaret 10, (%100)
Bende bir kez banlandım, başkasının adına başka bir adresten tekrar açtım, şuan kesinleşmiş kazancım 100$ altında olduğu için alamıyorum, fakat yaklaşık 1.5 ay oldu, bir sorun görünmüyor. Umarım hiçbirimizin hesabında sorun olmaz.

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

aynı pc den girmede sorun olmuyor sanırım ama çok dikkat ediyorum yanlışlıkla tıklama yapmamaya, hatta sitemi giren çıkan arkadaşlara da tembihledim sakın reklamlara tıklamayın diye aynı ip den sürekli tıklama olmaması için
tabi google bu ne yapcağı belli olmaz bugün sorun yok ama yarın bi bakmışım banlanmışım:)

hocam adsense hesabınız halen açık mı banlandımı ? eğer açıksa bunu nasıl başardınız acaba bende aynı durumdayım hesabım banlı eşim adına açtım oda banlandıda

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al