Merhaba arkadaşlar yakın bir zamanda başvurum onaylandı Adsense tarafından yalnız memnun edecek kadar kazanamıyorum...

Reklam filtreleme için önerilen siteleri filtreledim uzun bir liste vardı.
Muhtemelen gelirimin düşük olmasının sebeplerinden birisi de reklam yerleşiminden kaynaklanıyor olsa gerek;ama şu için başka bir şekilde yerleşim yapmam pek mümkün değil;çünkü 125x125 lik alanlar ve sağ üst köşedeki reklam alanı + konu içeriğinin hemen üstündeki 300x250 lik alan sabit reklamlar için ayrıldı ve çoğu dolu olup şu an boş olan sabit reklam işçin ayrılmış olan alanlarda,bir kaç güne dolacak şekilde anlaşıldı reklam vereceklerle...(Sabit reklam alanlarına adsense reklamı koyamam )

Sizden bu konuda öneri bekliyorum şu an ki şartlarımla Adsense gelirimi artırabilir miyim.Yoksa bir süre için sitedeki içeriklerin üst kısmındaki300x250 lik sabit reklamın süresi dolana kadar Adsense'ye ara mı versem(İlerde metin içeriğine yerleştirmek istiyorum başka çare yok kanımca..)

Kazanç:
4-5 günlük

Link kısaltma servisi bile bu kadar kazandırıyor işin gerçeği ve ilginç yanı:D Site http://hayalcin.com