freelance iş ilanları

Gangnam Style Açıldı

13 Mesajlar 2.242 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

memory memory Öğretmen Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 96 / 79
  • Ticaret 25, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Bu aralar herkesin dinlediği ve izledeği Gangnam Style'ın sitesi açıldı. Dünyanın çeşitli yerlerinde Gangnam dansını sitede bulabilirsiniz.

Site çok yeni ama fikir ve önerilerinizide almak istedim. Güzel bir tema çok aradım ama bulamadım. En son şuan kullandığım temayı buldum. Güzel, Gangnam'a uygun çılgın bir tema da arıyorum. Bilen gören varsa söylerse sevinirim. Şimdi gelelim siteye, buyrun;

gangnamstyle.pro

isparakariyer.com
wmaraci
reklam

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
böyle siteleri boşuna açıyorsunuz. 1 kaç aya kalmaz kimse hatırlamaz bu gangnam style denen saçmalığı
mujdatsayar jancooth Yunusemre

kişi bu mesajı beğendi.

Morbid Morbid proje.co Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Creator
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 448
  • Beğeniler 22 / 60
  • Ticaret 5, (%80)

aakinci adlı üyeden alıntı

böyle siteleri boşuna açıyorsunuz. 1 kaç aya kalmaz kimse hatırlamaz bu gangnam style denen saçmalığı

Katılıyorum..
mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 96 / 79
  • Ticaret 25, (%100)

Bakalım göreceğiz. Tüm dünyada 250 milyon kere videosu izlenmiş bir şarkı. Türkiyede daha yeni yeni tanınmaya başlandı. Zaten site sadece Gangnam Style üzerine olmayacak. Komik videolar ve şarkılar...

isparakariyer.com
wmaraci
wmaraci

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)

memory adlı üyeden alıntı

Bakalım göreceğiz. Tüm dünyada 250 milyon kere videosu izlenmiş bir şarkı. Türkiyede daha yeni yeni tanınmaya başlandı. Zaten site sadece Gangnam Style üzerine olmayacak. Komik videolar ve şarkılar...

Dostum sen zaten bu sözünlede basarıyı yakalayamayacagını belli etmişsin. Komik videolar ! Sence youtube varken ben vidivodo, dailymotion, izlesene gibi türkiyede popüler olan sitelere bile girme gereksinimi duymazken değil senin açtığın komik video sitesine girilmesini düşünmen saçma. Senin projeni yıpratmak veya baltalamak için demiyorum bu sözleri sadece boşuna emek harçama başka bir alanda- konuda çalışma yap demeye getiriyorum sonra üzülecek hayal kırıklığına uğrayacak olan sensin.

• Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 96 / 79
  • Ticaret 25, (%100)

Dostum sen zaten bu sözünlede basarıyı yakalayamayacagını belli etmişsin. Komik videolar ! Sence youtube varken ben vidivodo, dailymotion, izlesene gibi türkiyede popüler olan sitelere bile girme gereksinimi duymazken değil senin açtığın komik video sitesine girilmesini düşünmen saçma. Senin projeni yıpratmak veya baltalamak için demiyorum bu sözleri sadece boşuna emek harçama başka bir alanda- konuda çalışma yap demeye getiriyorum sonra üzülecek hayal kırıklığına uğrayacak olan sensin.

Üzülecek birşey yok hocam, sadece zevk aldığım konularda çalışmalar yapıyorum. Bu siteden herhangi bir beklentim yok. Gangnam Style sevdiğim bir olay ve inandığım şeyler üzerine çalışıyorum.

isparakariyer.com

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Açıkcası ben girdim beğendim komik videolar var. Şarkı kolayca boş verilecek bir şey değil. 1 yıl kadar gideri var 1 yıl boyunca güzel tutulursa site ilerleyen yıllarda yine hit alacaktır :)

Temayı güzel tutmanız lazım yalnız...

ChuckBartowsKi

berkaykuzu berkaykuzu a successful creation Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 2, (%100)
Google'da Gangnamstyle ve Gangnam Style aramalarında siteniz ilk 500 sıralamada yer almıyor. Biraz daha çabalamanız gerek. Gangnam style modası bitmeden sosyal medya desteğiniz olmazsa ve Google sıralamasında ilk 5 sayfadan birinde yer alamazsanız proje başlamadan sona erebilir.

Şuanlık temayı değiştirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

• Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 96 / 79
  • Ticaret 25, (%100)

ChuckBartowsKi adlı üyeden alıntı

Açıkcası ben girdim beğendim komik videolar var. Şarkı kolayca boş verilecek bir şey değil. 1 yıl kadar gideri var 1 yıl boyunca güzel tutulursa site ilerleyen yıllarda yine hit alacaktır :)

Temayı güzel tutmanız lazım yalnız...

berkaykuzu adlı üyeden alıntı

Google'da Gangnamstyle ve Gangnam Style aramalarında siteniz ilk 500 sıralamada yer almıyor. Biraz daha çabalamanız gerek. Gangnam style modası bitmeden sosyal medya desteğiniz olmazsa ve Google sıralamasında ilk 5 sayfadan birinde yer alamazsanız proje başlamadan sona erebilir.

Şuanlık temayı değiştirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Hocam site çok yeni daha google eklemeye fırsat bulamadım. Tema konusunda haklısınız. Ama istediğim temayı bulamıyorum. Güzel bir tema öneriniz olursa çok memnun olurum.

Saygılar...

isparakariyer.com

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)
Benim gibi meraktan izliyorlardır bide güzel kızlar var :) o yüzdende izleniyodur yoksa elin manyanı ne izlicem ya :)

www.mujdatsayar.com
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al