wmaraci reklam

sitemi googlede aramalarda nasıl istedigim kelimelerde üst sıraya taşırım

5 Mesajlar 1.841 Okunma
smmexpress

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
arkadaşlar motosiklet kelimesinle kesinlikle 1 sayfada üstlerde olmak istiyorum turbo , tuning , modifiye kelimelerindede yine yüksek yerlerde olma hayalim var.

sitem www . turbotuning . gen . tr sizce ne yapmam lazım internette 2001'li yıllardan beri takılıyorumda hic bu pagerank ve backlink seo işleriyle ilgilenmemiştim biraz taktik verirseniz sevinirim. özgün konu kasıyorum mesela türkiyede ilk ben yayınlıyorum ama başkasıda aynı konuyu 1 ay sonra yayınlasa yine aramalarda üstüme cıkıyor. bu konuda moralimi bozdu iyice.

wmaraci
reklam

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
kullandığın scripttin türünden labilir.Ayrıca wordpress kullansan daha iyi sonuç elde ebedilirisin.Bunun için seo çalışması yaptırman da şart.Anahtar kelime özelliğini sitende uygulaman gerekiyor.yani girdiğin her yazı vs. içerik için anahtar kelime girebileceğin ve google'ın algılayabileceği anahtar kelime bölümü olmalı.seo, backlink çalışması yaptır.ama bu işi bilenlere yaptır.biraz paran gider ama ortaya güzel işler çıkar.

https://pirilancer.com/freelancer-ara

enceladuss enceladuss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Profesyonel Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 25 / 12
  • Ticaret 8, (%100)
site kullanıcılarına istediklerini vermen yeterli

Expert Expert Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Googlede üst sıraya taşımayı hit gelmesi için yapıyorssun dolayısıyla bense modifiye sitesinden detaylı yedek parça temini kullanımı hakkında bilgi ve bol bol görsel beklerimki sitene bu mesajı yazdıktan sonra giricem netim çok yavaş kelime çalışıcaksan modifiye tuning kelimelerine backlink al site içi olarak çok bişey yapmana gerek yok diye düşünüyorum türkiyede şahin modifiye den başka bişey aratılmaz onlarda resimlere bakıp çıkar :D racing motor kategorin varsa sitenin müdavimi olacağım.

wmaraci
wmaraci

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
twitterde 160 bin facede 90 binlikde sayfa vardı türkiyede kimsenin yapmadıgı modifiyeleri yapıyorduk dogruya dogru 2 sene önce o sayfalar kapandı sonra tekrar actım 38 bin oldu face sayfası ondada üyeligim kapatılınca başka admin kalmadı şimdi işte hem siteye önem veriom yavaş yavaşda sosyal aglara bu işte para kazanma hayalim yok sadece sitemin kaliteli seviyede olmasını istiyorum expert hani siteye bakarım falan diyosan beklerim insanlar cıkarcı oldu memleketimde atkı bastırdım herkez para kazanıyor laflarına girdi amacım türkiyede değişik bir grup kurmaktı ben başaramadım gibi 4 senedir tek başıma calısıyorum ve yoruldum artık....

dedigin gibi şahinciler pejo mobiletciler hemen birşey bakıp cıkıyor yararları yok yani racing gibi olaya el atmak lazımda o konudada ben geriyim bilgili biri şart :(

backlink konusuna gelince eski sitem alexada 40 30 binlerdeydi pr 4 5 arasıydı ama sitem hack sitesiydi link giriş cıkışı coktu bu işleri bırakıp kendimi motosiklet sitesi acmaya verdim cünkü eski işime devam etsem şuan hapisteydim tüm arkadaşlarımı hack dalgasına kaybettim zaten hani suan backlink yapabilecegim insanlarda yok.. benim arkadaşlarım hapislerde sürünüo ben ise işte son anda kurtuldum. internette bagımlıyım nasıl sigara bagımlısı oluyorsa insanlar bırakamıyorum illa bir site veya bir grupla takılıcam bü yüzdende işte motosiklet sitesi actım eski başarılı sitelerim gibi olmayıncada sinir oldum 1 sene beklenirde 3 sene oldu dahala sitede tık yok :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al